فهرست
دایی در پرسپولیس می ماند؟/ رحیمی به ادامه همکاری نظر مساعد دارد
دایی در پرسپولیس می ماند؟/ رحیمی به ادامه همکاری نظر مساعد دارد

دایی در پرسپولیس می ماند؟/ رحیمی به ادامه همکاری نظر مساعد دارد

آی اسپورت – گفته می شود در جلسه دوم هیات مدیره جدید پرسپولیس با حضور مدیرعامل و احتمالا عضو نهم این جمع درباره شرایط تیم در فصل آینده بحث و تصمیم گیری خواهد شد.
از آنجایی که پرسپولیس فصل آینده باید در لیگ قهرمانان آسیا حاضر باشد قاعدتا حساسیت های بیشتری درباره ترکیب بازیکنان و کادر فنی  فصل آینده این تیم وجود خواهد داشت اما فعلا مهمترین سوال در این خصوص به آینده علی دایی مربوط می شود و این سوال که  هیات مدیره و مدیرعامل جدید حاضرند طبق قرارداد باشگاه با دایی ادامه دهند یا نه.
در این خصوص گفته می شود علیرضا رحیمی مدیرعامل جدید باشگاه برای ادامه همکاری با دایی نظر مساعد دارد اما بعد از مصاحبه ها و موضعگیری تند دایی در قبال وزارت ورزش شاید آینده کاری او در پرسپولیس  که همچنان باشگاهی دولتی است با چالش هایی مواجه شود.
به هر حال  ظاهرا باید تا  پایان جلسه  عصر امروز منتظر ماند و دید  تصمیم مدیران جدید  در خصوص  دایی چیست.البته در این خصوص قرارداد سنگین باشگاه با دایی می تواند تعیین کننده باشد.در هر صورت پرداخت  یک میلیارد و 750 میلیون تومان دیگر به دایی  برای سال دوم  قرارداد با توجه به دستور تعدیل قراردادها از سوی وزارتخانه امکان پذیر نیست اما  اخراج دایی هم  برای مدیران جدید خسارت سنگینی را به دنبال خواهد داشت.
در این شرایط شاید تنها راه ممکن گرفتن تخفیف ویژه از علی دایی باشد که باید دید او با پیشنهاد احتمالی مدیریت جدید باشگاه کنار خواهد آمد یا نه.
     
آی اسپورت
2014-04-28 14:38:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر