فهرست
زشت بود جی‌جی؛ منتظر عذرخواهی هستیم
زشت بود جی‌جی؛ منتظر عذرخواهی هستیم

زشت بود جی‌جی؛ منتظر عذرخواهی هستیم

آی‌اسپورت- اشتباهاتی وجود دارند که می‌توان با واکنش دوم، آن ها را جبران کرد. به همین دلیل، واکنش دوم برای تو ضروری است جی‌جی. حرف‌های تو پس از دیدار برابر رئال مادرید همانند توپی بود که از دستانت لغزید و باید با واکنش دوم در این مورد، اشتباهت را جبران کنی. اشتباهت را پاک کن و آن را جبران کن. معذرت‌خواهی کن؛ معذرت‌خواهی تنها وسیله در دست‌رس برای نشان دادن شجاعت است. درست است، صحنه پنالتی بحث‌برانگیز بود و ما کاملا آن صحنه تلخ و بی‌رحمانه را درک می‌کنیم. همانند دینو زوف در سال ۸۲، تو نیز شایسته پایان دوران افسانه‌ای فوتبالت با کسب لیگ قهرمانان بودی. در جام جهانی ۲۰۰۶ قهرمان شدی و ما برای بیست سال تو را تحسین کردیم اما در یک نقطه، دیگر باید متوقف شویم زیرا حرف‌های تو پس از بازی اشتباه بود. شنیدن آن حرف‌های زشت پس از بازی ما را آزرده خاطر کرد.

دوش گرفتن پس از بازی بهترین فرصتی بود که باید غرایز و احساسات خود را آرام می کردی و حس مسئولیت مورد نیاز یک ورزشکار و به خصوص کاپیتان یک تیم را بازیابی می‌کردی. یک داور، هیچ‌گاه آن‌گونه که تو گفتی یک قاتل یا یک حیوان نخواهد بود. روشی که با استفاده از آن به سرزنش اولیور پرداختی، نشان می‌دهد که نباید در خصوص جنایت علیه بشریت صحبت کنی؛ کودکان بسیاری در سوریه مورد هدف قرار می‌گیرند و کشته می‌شوند. همیشه حس مسئولیت و حساسیت زیادی را نشان داده‌ای، مثل شبی که پس از بازی ایتالیا و سوئد، اشک ریختی و گفتی که برای کودکان متاسفی که ایتالیا را در جام جهانی نخواهند دید.

جی‌جی! به همین علت باید عذرخواهی کنی. بچه‌ها و کودکان با دیدن رفتار قهرمان خود، فکر می‌کنند و رفتار می‌کنند. جی‌جی! برای مدت‌ها محبوب‌ترین بوده‌ای. تصور کن که این هفته، بازیکنان جوانی به داور بازی بگویند که برو روی سکو بنشین و چیپس بخور. آنها فکر می‌کنند که بوفون با گفتن این حرف، باعث مشروعیت بخشیدن به آن شده است چون بوفون این حرف را زده است. جی‌جی! صحبت‌هایت را اصلاح کن و آنها را پاک کن. زیدان هرگز نتوانست اثر ضربه سر به سینه ماتراتزی را پاک کند اما همانند سال ۲۰۰۶، ثابت کن که برتر از او هستی. به خاطر داشته باش که فوتبال یعنی احترام گذاشتن به قوانین و مردم. شکست جزیی از بازی و پلی برای رسیدن به پیروزی است. یک داور ممکن است اشتباه کند و تیم در دقیقه ۹۳ نمی‌تواند آن اشتباه را جبران کند. زود باش جی‌جی درستش کن. ما اکنون آماده و منتظر عذرخواهی زیبای تو هستیم.

 

طرفداری

۱۵ ۴  
آی اسپورت
2018-04-14 01:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
بهنام
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۵۰
جى جى بهتر از زيدان بود؟!!! يا ابلفرض!
۳ ۲
مائده
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۴
بله که بود. همیشه بوده. از نظر اخلاقی بوفون یکی از خدایان فوتباله. درباره ابعاد فنی شون هم میشه مقایسه کرد. شما شیرت ر بنوش و درباره بوفون صحبت نکن.
۲
اشکان
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۵۹
اصلا قیاس مناسبی نیست
زیدان هافبک تهاجمی بود
بوفون دروازه بانه
اینا چه ربطی به هم دارن
زیدان خوب توپ میگیره؟
یا بوفون پاس گل‌میداده؟!
مجید
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۰۳
اگه بوفون عذر خواهی کنه ارزش خودشو میبره زیر سوال.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر