فهرست
امیر عابدینی: سپاهان آبدارچی اش را از تهران  نمی‌ گذارد/ لابد در تهران قحط الرجال است/ رحیمی مدیر کاربلد و خوبی است
امیر عابدینی: سپاهان آبدارچی اش را از تهران نمی‌ گذارد/ لابد در تهران قحط الرجال است/ رحیمی مدیر کاربلد و خوبی است

امیر عابدینی: سپاهان آبدارچی اش را از تهران نمی‌ گذارد/ لابد در تهران قحط الرجال است/ رحیمی مدیر کاربلد و خوبی است

آی‌اسپورت‌ ـ امیر عابدینی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس یکی از کسانی است که باید نظرش را درباره انتخاب ها و انتصاب های جدید پرسپولیس سوال کرد. او با سابقه طولانی در مدیریت این باشگاه و ریاست فدراسیون صاحب این کسوت هست که درباره انتخاب علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس صحبت کند.
از عابدینی در باره موضوع مهم پرسپولیسی بودن یا نبودن رحیمی می‌ پرسیم و او اینطور جواب می‌ دهد:« حقیقتش آقای رحیمی یک مدیری باسابقه است که با او خیلی هم مراوده داشته ام. او آدم خیلی خوبی است و از کسانی است که می‌ شود لفظ کاربلد را به وی داد. اما مسئله مهم این است که آقای رحیمی نه تنها پرسپولیسی نیست بلکه سال ها سابقه تقابل با پرسپولیس دارد و این چیزی است که قطعا پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس را رنج خواهد داد. چرا که همه فکر می‌ کنند ما در پرسپولیس آدم هایی داشتیم که بتواند راحت مدیر تیم بشود.»
عابدینی ادامه می‌ دهد:« یک چیزی را به شما بگویم و آن اینکه به عنوان مثال باشگاه سپاهان از زمان حضور در سطح فوتبال ایران به هیچ وجه در هیات مدیره اش از تهرانی ها استفاده نکرده است. هیچ مدیر غیراصفهانی ای هم در این تیم نداشتیم. آنها حتی آبدراچی دفترشان را از بین خودی ها انتخاب می‌ کنند و این پیام ویژه ای دارد.»
عابدینی ادامه می‌ دهد:« امروز که با شما صحبت می‌ کنم آقای رحیمی مدیرعامل شده و این سلیقه آقای وزیر است. آقای وزیر ورزش به نظر من نسبت به رشته فوتبال موضع دارند و نگاهشان کلا با فوتبال چفت نیست. البته به هر حال من امیدوارم آقای رحیمی در پرسپولیس موفق باشند ولی خب کار، کارسختی است.»
     
آی اسپورت
2014-04-28 16:08:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر