فهرست
محمدباقر صادقی: أصفهان برای من یعنی ذوب آهن / دوست دارم خارج از ایران گلری کنم
محمدباقر صادقی: أصفهان برای من یعنی ذوب آهن / دوست دارم خارج از ایران گلری کنم

محمدباقر صادقی: أصفهان برای من یعنی ذوب آهن / دوست دارم خارج از ایران گلری کنم

آی اسپورت- محمدباقر صادقی دروازه اصفهانی سایپا که دو سال در سپاهان تجربه ناموفقی داشت در فصل گذشته لیگ برتر عملکرد قابل قبولی را در سایپا از خود به نمایش گذاشت و باری دیگر خود را به عنوان یک دروازه بان قابل اعتماد معرفی کرد.
 
از فصل گذشته و تجربه حضور در سایپا بگو؟
 
فصل گذشته در سایپا شروعی دوباره داشتم و شروعی بود برای درخشش دوباره من در لیگ برتر؛ متاسفانه در دو فصل قبلی آن شرایط مناسبی در سپاهان نداشتم و از روزهای خوب خودم دور شده بودم اما سال گذشته توانستم در سایپا به 70 درصد چیزی که می‌ خواستم برسم و از عملکرد خودم رضایت نسبی دارم.
 
در فصل گذشته چند مرتبه موفق شدی دروازه سایپا را بسته نگه داری، کسی بود که عملکرد بهتری نسبت به تو داشته باشد؟
 
فکر می‌ کنم در حدود 14 بازی موفق شدم دروازه سایپا را بسته نگه دارم و فکر می‌ کنم فقط نیلسون بود که در این زمینه عملکرد بهتری نسبت به من داشت ولی متاسفانه به دلیل اینکه سایپا باشگاه بدون حاشیه است و شرایطش در جدول همیشه به گونه ای است که شانس گرفتن سهمیه یا صعود کردن ندارد در رسانه ها کمتر به عملکرد من پرداخته شده.
 
برای این مسئله کار نیلسون راحت تر بود یا تو؟
 
نیلسون با شرایطی و حاشیه هایی که باشگاه پرسپولیس دارد مطمئنا کار خیلی سختی داشت ولی از طرفی دیگر  بهترین دفاع های ایران در پرسپولیس بازی می‌ کردند و این تیم از ساختار هجومی خوبی برخوردار بود که حمله کردن به سمت دروازه شان را سخت می‌ کرد. از طرفی دیگر تیم ما در چند هفته آخر بی انگیزه بود و این شرایط را برای دروازه بان تیم سخت است.
 
باشگاه سایپا چطور بود و از حضور در این تیم راضی بودی؟
 
باشگاه سایپا از نظر ساختاری خیلی منظم است و از سال ها قبل همواره برنامه ریزی مناسبی برای حضور در لیگ داشته است. همچنین بازیکنان زیادی از گذشته در این تیم حضور دارند که اسکلت و ساختار تیم را حفظ کرده اند. برای من به شخصه در این تیم شرایط خوبی برقرار بود و از آرامش خوبی برخوردار بودم.
 
سال بعد در سایپا خواهی ماند یا نه؟
 
من در سایپا آرامش لازم را داشتم اما باید ببینم شرایط چطور پیش می‌ رود و چه مذاکراتی در آینده صورت خواهد  گرفت.
 
آیا به اصفهان برمی گردی یا نه؟
 
هر دو تیم اصفهانی با من صحبت هایی داشته اند اما باید بگویم اگر بخواهم به اصفهان برگردم در ذوب‌آهن بازی خواهم کرد. البته هنوز هیچ چیز مشخص نیست و همانطور که گفتم باید در انتظار روزهای آینده بنشینیم.
 
سقف دروازه بانی محمدباقر صادقی کجاست؟
 
باید به این مسئله تاکید کنم که اصلا برای ادامه دروازه بانی خودم اصلا لیگ ایران را سقف مناسبی  نمی‌ دانم و دنبال این هستم که بتوانم در لیگ های خارجی دروازه بانی کنم.
 
آیا تاکنون به چیزی که لیاقتش را داشته ای رسیده ای؟
 
متاسفانه من برخی مواقع مصدومیت هایی داشته ام که من را از اهداف دور کرده است برای مثال زمانی که با سن و سال کم به تیم‌ملی‌ دعوت شدم رباط صلیبی ام پاره شد و من را از تیم‌ملی‌ دور کرد. اما خوشبختانه امروز برگشتم تا بتوانم شایستگی های خودم را اثبات کنم.
     
آی اسپورت
2014-04-28 17:13:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر