فهرست
حمودی: قراردادمان زیاد نیس، یک میلیارد الان 350 میلیون 3 سال پیش است!/ قیمت ها بالا رفته، چرا از فوتبالیست ها ایراد می گیریم؟!
حمودی: قراردادمان زیاد نیس، یک میلیارد الان 350 میلیون 3 سال پیش است!/ قیمت ها بالا رفته، چرا از فوتبالیست ها ایراد می گیریم؟!

حمودی: قراردادمان زیاد نیس، یک میلیارد الان 350 میلیون 3 سال پیش است!/ قیمت ها بالا رفته، چرا از فوتبالیست ها ایراد می گیریم؟!

آی اسپورت- مدافع خوزستانی فصل گذشته استقلال از جمله خریدهای موفق این فصل سپاهان به شمار می‌رود که تا حدودی دغدغه کرانچار را بابت سمت راست خط دفاعی‌ تیمش بر طرف کرد. علی حمودی که پس از شکست تیمش برابر الهلال به همراه کاروان سپاهان جمعه شب به اصفهان بازگشت در گفتگو با ایمنا پیرامون مسائل مختلفی از جمله منتشر شدن عکس قرارداد داخلی‌اش در رسانه‌ها صحبت کرده است. مصاحبه با علی حمودی را بخوانید:
از بازی با الهلال شروع کنیم، شکست تلخی بود.

ما می‌توانستیم با یک تساوی و کسب حداقل امتیاز از آن بازی به مرحله بعد صعود کنیم اما آنها با گل آفساید ما را شکست دادند. در کل فکر می‌کنم همه چیز دست به دست هم داد تا ما به مرحله بعد نرویم. ما در هفته آخر لیگ برتر یک گل می‌خواستیم که آسیایی شویم همچنین در آسیا هم یک گل می‌خواستیم که بازی مساوی شود و این به معنی بدشانسی تیم ما در این فصل است.
جو سنگین ورزشگاه ملک فهد روی شما تاثیری داشت؟

خیر، اکثر بازیکنان ما بازی در این جو را تجربه کرده بودند و این مسئله مشکلی برای ما ایجاد نکرد. همانطور که دیدید در نیمه دوم روی دروازه الهلال فشار آوردیم اما با بدشانسی‌ توپ‌هایمان گل نشد.
زمانی که با سپاهان در عربستان حضور داشتید خبری در مورد قراردادهای بازیکنان سپاهان منتشر شد که در آن تصویری از قرارداد داخلی شما هم وجود داشت.

ببینید برای من شخصاً این مسائل مهم نیست. وقتی می‌گویند میلیاردی شاید فقط اسمش میلیاردی باشد در حالی که وقتی می‌گویند ۵۰۰ میلیونِ ۳ سال پیش با توجه به تورمی که اکنون وجود دارد خیلی تفاوتش است. برای مثال اگر کسی در آن زمان قصد داشت یک خودروی صد میلیونی بخرد اکنون باید همان ماشین را ۳۵۰ میلیون بخرد، غیر از این که نیست. در واقع با توجه به تورمی که در این چند سال وجود داشت یک میلیارد الآن برابر است با ۵۰۰ میلیون سال‌های گذشته.
یعنی منظور شما این است که ارزش قراردادی که بستید با فصل گذشته یکی است؟

بله، ببینید در حال حاضر همه قیمت‌ها بالا رفته است اما ما می‌آییم و به فوتبالیست‌ها ایراد می‌گیریم. نمی‌دانم چرا فوتبال ما اینگونه است که یک روز می‌آیند به قراردادها گیر می‌دهند یک روز بحث قلیان کشیدن آنها را وسط می‌کشند، این وسط یا واقعاً پای کسی پشت مطرح شدن اینگونه مسائل است یا اصلاً برایشان مهم نیست که با آبروی یک قشر بازی کنند.
این نکته هم جای سوال دارد که چگونه تصویر قرارداد داخلی شما لو رفت.

به غیر از باشگاه، قرارداد داخلی من را مدیربرنامه‌هایم دارد که اخیراً با او به مشکل برخوردم. من این مسئله را شدیداً پیگیر هستم چون قرارداد داخلی من به جز او دست هیچکس دیگری نیست.
مدیربرنامه‌هایتان یعنی آقای عالی پور؟

بله، ایشان قراداد من را با سپاهان بستند و هیچ جای دیگری نسخه‌ای از این قرارداد داخلی نیست.
باشگاه هم پیگیر هست؟ 

ببینید باشگاه هیچوقت چنین کاری نمی‌کند. آقای مهران عالی پور با من مشکل دارد و چنین عکسی را در شبکه اجتماعی قرار داده است که خب من هم خودم پیگیر این مسئله هستم.
اصلاً چطور شد یکدفعه همه روی قراردادهای سپاهانی‌ها حساس شدند؟

به نظر من یک سری از بازیکنان دیگر تیم‌ها در این مسئله مقصر هستند و آنها کار درستی نکردند که گفتند مثلاً قراردادهای فلان باشگاه را هم ببینید.
در مورد وضعیت خودتان بگویید، فصل بعد هم در سپاهان خواهید بود؟

من مشکلی با سپاهان ندارم و برای فصل بعد هم در خدمت این تیم هستم.
این روزها بحث همکاری یا عدم همکاری باشگاه با زلاتکو کرانچار مطرح است، خودتان در مورد کرانچار چه نظری دارید؟

من واقعاً دوست دارم ایشان در سپاهان حضور داشته باشند، او از جمله مربیان سالم و خوب لیگ است و ان‌شالله که بتوانند موفق باشند.

     
آی اسپورت
2014-04-28 18:27:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر