فهرست
کاشی: صمد مرفاوی در قم می ماند/ با انتقال صبا به قم، خیلی از بازیکنان از این تیم می روند
کاشی: صمد مرفاوی در قم می ماند/ با انتقال صبا به قم، خیلی از بازیکنان از این تیم می روند

کاشی: صمد مرفاوی در قم می ماند/ با انتقال صبا به قم، خیلی از بازیکنان از این تیم می روند

آی اسپورت - اولین مشکلی که برای زیر ساخت های صبا در استان  قم مهم است، زمین چمن مناسب و پس از آن فراهم کردن اسکان بازیکنان است.

مرتضی کاشی، بازیکن تیم صبای قم، در خصوص وضعیت فعلی اش، اظهار داشت: پس از مصدومیتی که از هفته هفدهم لیگ داشتم، ادامه فصل را از دست دادم و پس از پایان لیگ، جراحی کوچکی انجام دادم و در حال حاضر شرایطم خوب است و انشالله بتوانم فصل آینده در خدمت تیم صبا باشم.

کاپیتان صبای قم، در رابطه با پیشنهاد دیگر تیم ها به وی، گفت: با باشگاه صبا قرارداد دارم و به باشگاه دیگری فکر نمی کنم و دوست دارم در این تیم بمانم.

کاشی در پاسخ به این سوال که آیا طلبی از باشگاه صبا دارید یا خیر؟ عنوان کرد:  همه بازیکنان ایران، از باشگاهشان طلب دارند و بنده هم از این قضیه مستثنی نیستم و مقدار طلبی که همه بازیکنان صبا دارند، باهم تفاوتی ندارد، چون پرداختی باشگاه صبا به تمامی بازیکنان، در این فصل به یک شکل بوده است.

کاپیتان صبای قم ، در رابطه با بحث هایی که اخیرا در رسانه ها در مورد انتقال کامل صبا به استان قم مطرح شده است، گفت: ما دوست داریم این اتفاقات بیفتد، چون مشکلاتی که مردم قم عنوان می کنند، این است که تیم در شهرشان نیست و امیدواریم شرایط برای استقرار کامل تیم فراهم شود.

وی در مورد زیرساخت های استان قم و مشکلاتی که فصل قبل گریبان گیر صبا بود، تصریح کرد: اولین مشکلی که برای زیر ساخت های یک تیم مهم است، زمین چمن مناسب و پس از آن فراهم کردن اسکان بازیکنان است.

کاشی ابراز کرد: حرف هایی از کانال قم و از مسئولان شهر به بنده رسیده، که مسئولین در پی فراهم کردن زمین چمن خوب برای تمرین تیم هستند و مسئله بعد که پیگیر آن می باشند اسکان  بازیکنان است و همه این ها باید فراهم شود.

وی در خصوص بحث اسکان بازیکنان صبا در قم، گفت: این تیم بیست و پنج بازیکن دارد و این بازیکنان نمی توانند دائم در حال رفت و آمد باشند و اگر این مسئله را حل نکنند، قطعا به تیم ضربه خواهد زد.

کاپیتان صبای قم در مورد شفاف سازی قرارداد بازیکنان لیگ که از سوی وزارت ورزش صورت می گیرد، اظهار داشت: به هیچ عنوان شفاف سازی قراردادها را تایید نمی کنم، چون این یک مسئله شخصی است و در کل دنیا هم، مردم فقط از قرارداد تعداد کمی  از بازیکنان خبر دارند.

کاشی تصریح کرد: خیلی ها در این مملکت هستند که از بازیکنان پول بیشتری می گیرند وکسی به آن ها کار ندارد و متاسفانه مشکل اصلی ورزش ، پول هایی است که در فوتبال رد و بدل می شود، شده است.

وی در پایان صحبت های خود افزود: به نظر بنده و طبق صحبت هایی که انجام می شود، صمد مرفاوی در قم می ماند و چون صبا به طور کامل، به قم انتقال داده خواهد شد، خیلی از بازیکنان از این تیم می روند و شرایط جدیدی در تیم حاکم می شود و انشالله مسئولین قم طوری برای سال آینده برنامه ریزی کنندکه ما برای وسط جدول نجنگیم و برای قهرمانی و کسب سهمیه تلاش کنیم.

     
آی اسپورت
2014-04-28 18:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر