فهرست
اتفاق باورنکردنی؛ دایی بازیگر سینما را کتک زد
اتفاق باورنکردنی؛ دایی بازیگر سینما را کتک زد

اتفاق باورنکردنی؛ دایی بازیگر سینما را کتک زد

آی اسپورت - در حالی که سایپا عصرجمعه از ساعت۱۵ به مصاف سپیدرود رشت رفت، پیش از بازی اتفاق عجیبی در هتل محل اقامت شاگردان علی دایی افتاد. به ادعای امیر حسام شجاعی، بازیگر سینما و تلویزیون او امروز در هتل محل اقامت تیم سایپا از علی دایی کتک خورده است!شجاعی ماجرا را اینگونه توضیح می‌دهد:

برای این فوتبال متاسفم و دیدگاهم نسبت به دایی عوض شد. من اهل فوتبال نیستم و برای کار دیگری به رشت آمده بودم. ما برای بازی در یک فیلم باید یک ماه در رشت و انزلی باشیم. از دو روز قبل در این هتل بودم و امروز می‌خواستم هتل محل اقامتم را عوض کنم. اصلاً نمی‌دانستم که تیم سایپا هم اینجاست. زمانی که می‌خواستم از هتل تسویه حساب کنم و بروم، در لابی نشستم و در کافی‌شاپ چای خوردم تا کارهای رفتنم درست شود. در کافی‌شاپ هتل علی دایی و کادر فنی‌اش در مورد بازی توضیحاتی برای بازیکنان‌شان روی تخته می‌دادند. زمانی که جلسه آنها تمام شد و در حال ترک کافی‌شاپ بودند، من به علی دایی سلام کردم و او هم جواب سلام من را داد. در همین زمان، علی دایی به یک‌‌باره برگشت و به من گفت «شما از کِی اینجا نشستی؟»، من هم گفتم «5 دقیقه‌»، گفت «به چه حقی اینجا نشسته‌ای؟»، من هم گفتم «یعنی چه؟ مگر باید از شما اجازه می‌گرفتم؟!»

علی دایی فکر می‌کرد من جاسوس تیم مقابل هستم و آمدم از تاکتیک‌های سایپا مطلع شوم و برای آنها فیلم بفرستم. تازه فهمیدم که تیم علی دایی با تیم علی کریمی بازی دارد. علی کریمی رفیق خیلی گل و صمیمی من است، اما من نمی‌دانستم که تیمش بازی دارد. علی دایی گفت» «تو اصلاً حق نداشتی بیایی و اینجا بنشینی»، من هم گفتم «این چه طرز حرف زدن است، من میهمان این هتل هستم و منتظر چک اوت کردن کارهایم هستم»، گفت: «نباید کسی شما را اینجا راه می‌داد»، گفتم«من فقط از اتاقم به پایین و کافی‌شات هتل آمدم، این چه طرز حرف زدن است!»، گفت: «من می‌دانم تو را چه کسی فرستاده، به او بگو بیچاره‌ات می‌کنم و تو را هم به خاک سیاه می‌نشانم». من هم گفتم «آقای دایی چه می‌گویی؟ من اصلاً ربطی به فوتبال ندارم.

برادر علی دایی (محمد دایی) آمد و گفت «با علی درست صحبت کن». گفتم: «درست‌تر از این حرف بزنم؟ مگر من چه گفتم؟ من فقط گفتم که ربطی به فوتبال ندارم و با من درست حرف بزند». محمد دایی هم گفت که «مگر تو کی هستی که درست با تو صحبت کند؟»، گفتم که «من یک شهروند که هستم، او حق ندارد با من این طور حرف بزند». بعد از آن هم علی دایی من را هل داد و من روی میز کافی‌شاپ پَرت شدم. گفت «برو فلان‌ فلان‌شده»؛ همه پرسنل هتل هم شاهد هستند و دوربین‌های هتل هم فیلم گرفتند. من به علی دایی هم گفتم «برایت متأسفم که تو آقای گل جهانی».

بعد از آن هم بهمن دهقان (وکیل دایی) آمد و گفت «به هدفت رسیدی، تیم را به هم زدی و کار خودت را کردی». علی دایی یک چیزهایی می‌گفت که من اصلاً نمی‌فهمیدم. او مدام من را هُل می‌داد، گفتم «دفعه آخرت باشد به من دست می‌زنی، شکایت می‌کنم»، گفت: «دست نزنم؟»، شروع کرد به کتک زدن من. دو سیلی «بدجور» زیر گوشم خواباند. اصلاً شوکه شده بودم. در ادامه کاپیتان تیم‌شان علی دایی را جدا کرد و بعد از آن هم علی دایی می‌گفت «بهمن فِلان کار را بکن، بهمن این کار را بکن، بهمن آن کار را بکن.» در ادامه اتفاقات بهمن دهقان و محمد دایی من را در نمازخانه هتل گیر آوردند و در یک گوشه تا می‌خوردم، من را کتک زدند، در زندگی‌ام تا کنون چنین کتکی نخورده بودم.

 

1
1

2
2

من به دایی گفتم شکایت می‌کنم، او هم با لحن خودش و با پوزخند گفت: «از من شکایت می‌کنی؟»، در کلانتری به من گفتند حتی رئیس جمهور هم چنین کاری بکند پیگیری می‌کنیم. علی دایی فحش‌هایی به من می‌داد که در زندگی‌ام از هیچ‌کس نشنیده بودم. جالب اینجا بود که نیروی انتظامی هم دو مأمور در هتل داشت که امنیت سایپا را تأمین کنند، اما هیچ‌کاری نکردند و ایستاده بودند، انگار باید علی دایی به آنها دستور می‌داد تا کاری بکنند.

 تسنیم

۴۴ ۱۵  
آی اسپورت
2018-02-23 17:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۵ نظر
ali
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۴۲
علي كريمي خوب حال دايي رو گرفت

دمش گرم علي كريمي
اسطوره جعل سعید از خوزستان!!
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۱۰
فوتباله دیگه برد و باخت داره
و امیدوارم کریمی بتونه سپیدرود توو لیگ نگه داره.
اوضاع تیم دایی هم که خداروشکر خیلی خوبه...
۸
اسطوره جعل سعید از خوزستان!!
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۱۰
فوتباله دیگه برد و باخت داره
و امیدوارم کریمی بتونه سپیدرود توو لیگ نگه داره.
اوضاع تیم دایی هم که خداروشکر خیلی خوبه...
۴
سعید از خوزستان
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
آقاي دايي متاسفانه هميشه می خواهد با داد و بيداد ميخواهد خودش رو حق به جانب نشون بده!!!!!
کسی میدونه تو پرونده قهرمانی چرا دستیار علی دایی محروم شد ؟
به این خاطر محروم شد که قضیه کارت به کارت و از این قبیل کارها رو از قبل میدونست مثلا وقتی که با علی دایی تو راه آهن بود .
حالا کسی میتونه به من بگه چرا علی دایی محروم نشد ؟
لابد میگید چرا ؟
به این خاطر که علی آقا دایی هم همه این ماجرا ها رو از قبل میدونست .
حال سوال اینجاست چرا یه نفر محروم میشه (دستیار) و یه نفر دیگه (دایی) هم که شبیه همون بود محروم نمیشه ؟ (دلیل محرومیت دستیار علی دایی : عدم گزارش در مورد ردو بدل شدن پول در گذشته بوده)
حتی حکم محرومیت هم صادر شده بود اما یهو باطل میشه ؟ (به این دلیل که حکم بیش از یک ماه صادر شده بوده ولی ابلاغ نمیشده)
اگه علی دایی دنبال فوتبال پاك هست نفر اول خودشون بايد استعفا بدن چون تو جريان كارت به كارت همه فهميدن مشكل از كجا بود!!!!!!
ضمناً‌ اگه علی دایی مدرکی درباره این هنرمند عزیز داره كه من بعيد ميدونم داشته باشه و همش بلوف ميزنه رو كنه تا مردم هم بشناسن افراد مشكل دارو!!!!!
مطمئنم چيزي نداره رو كنن چون فقط دنبال يه سري مسايل خاص بودن و بهش رسيدن. والسلام!!!!!
ضمنا بعضی از این مربیان فوتبال مثل علي منصور سال گذشته اتفاقات بازی استقلال با نفت تهران و فحاشی های علی دایی به نصرالله عبداللهی اشتباها اينهمه به ایشان لطف كرد و احترام گذاشت بهشون......
بايد یکی بیاد مثل خودشون ميشد و جلوشون مي ايستاد تا الان مثل هميشه اينجوري قيافه حق به جانب نگيريد.......

خدا گردن هر کی که گردن کلفتی کنه رو بشکونه.........
فرشاد4تای95
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
جوگیرارخوزستان کسی که میگه رحمتی ازعابدزاده بهتره حق نداره درباره سرورش علی دایی حرف بزنه طرفداره هم6هم4تایی دسته سوم رفته
لنگ اسپورت
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
یاد مصاحبه ابراهیم تهامی در برنامه نود در مورد علی دایی بخیر.

یک روز قبل از بازی ایران و استرالیا علی دایی موقع ناهار سر غذا خوردن با خداداد عزیزی دعواش شد و به خاطر یه خورده غذا ابروی تیم ملی رو برد.
خخخخخخخخخخخ
Atlan
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
از طرز حرف زدن و عصبانیت علی دایی جلوی دوربین میشه فهمید که پشت دوربین چه حرفهایی میزنه
makh
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
آقا قلدره !
ع ع ب
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۴۵
علی دایی از اون جنس آدمهاست که به هر پست و مقامی هم که برسه در وجودش یه لمپن غربتی بی اصالت جا خوش کرده و هیچ وقت هم نمی تونه تبدیل به یه آدم اصیل بشه ...زباله همیشه زبالست حتی اگر با طلا پوشیده بشه ، در نهایت بوی تعفنش همه جا رو پر می کنه !!! واقعا به حال فوتبالی باید گریست که امثال دایی اسطوره و شهریارش باشن ...یه آدم بی شخصیت و نفهم که همه عقده های دوران کودکی رو الان داره با زورگویی و کتک زدن مردم جبذان می کنه ...یا رب مباد که گدا معتبر شود !
خوزستانی
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۵۴
چرا یک طرفه قضاوت میکنید
علی دایی با اصالت و با خانوادست
شاید اون شخص بازیگر کاری کرده باشد البته شاید
ع ع ب
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۳۵
دوست عزیز خوزستانی اولا آدم اصیل و با خانواده کارهایی که دایی انجام می ده رو انجام نمی ده ، ثانیا اصلا فزض کنیم تقصیر بازیگر بوده ، ولی شما کلاهت رو قاضی کن ببین دایی با کی در نیفتاده؟؟ پروین، مایلی کهن، کریمی ، عابدزاده، قلعه نوعی ، منصوریان ، فردوسی پور، خبرنگارها ، داورها و ....... همه اونها هم آدمهای بدی بودن؟؟؟ اصلا طرز صحبت کردن دایی تو کنفرانسهای خبریش رو دیدی ؟ اون طرز حرف زدن و ادبیات یه آدم با اصل و نسب و با خانوادست ؟؟؟ نوچه پروری دایی با امثال برادرش و بهمن دهقان کار یه آدم با شخصیته ؟؟ به نظرت کسی که تو کنفرانس خبری اونجوری صحبت می کنه تو جایی که تو دید نیست نمی تونه هر لیچاری که از دهنش در بیاد بگه ؟؟؟!!!!! من یک طرفه قضاوت نمی کنم بلکه از روی شواهد و قرائن رفتارهای قبلی دایی می گم که آدم بی اصالت و نسب و بی ارزشیه !!
امید
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۵۸
این آقا بازیگره مثلا فکر کرده خیلی زرنگه نشون دادن یک برگه مامور 110 و رسید هتل چه ربطی داره ، این آقا مردم را چی فرض کرده؟ تو که اینقدر ادعا داشتی چرا زنگ نزدی مامور بیاد و رفتی کلانتری و صرفا حرف های دلخواه خودتو گفتی و برات نوشتن، آقای محترم اگر ادعا داری ضرب و شتم شدی کو نامه پزشکی قانونی ، کجاتو زده ، ضمنا یک دروغ دیگه هم نوشته خبر نداشته تیم دایی و کریمی بازی دارند ، یعنی مردم باید باور کنند که در شهر رشت خبر روز همان بازی بوده و ایشان هم از آن خبر نداشته؟ بخصوص اینکه الان از بیلبورهای شهر رشت گرفته تا رسانه های جمعی به آن پرداخته بودند پس این آقا در صدد فریب مخاطب است تا علیه دایی جو سازی کند
سایت زرد
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۳
با من اسطوله در میفتی؟ میدم ممدمون کالت به کالتت کنه...
#مدافع_حرم
۹
ناشناس
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۲۸
دایی پول و قدرت داره و متاسفانه دولت پشتشه امثال آقای سیدحسن خمینی و آقای خاتمی . معلومه هیچ کاری اش نمیکنن حتی اگر بدبختی رو بکشه . تمام حرفاش و ژستاش هم چاخانه از جنس مردم نیست فقط ظاهر فریبه .
۳
ادم معمولی
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۴۵
بلاخره یه روزم هنر مندارو کتک میزنه دیگه
مگه هنر مندا از کی کمترن که فحش خواهر مادر ازش نشنون و ازش کتک نخورن
مردک لومپن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر