فهرست
برایتنر: برتری بایرن به رئال کاملا واضح است
برایتنر: برتری بایرن به رئال کاملا واضح است

برایتنر: برتری بایرن به رئال کاملا واضح است

آی اسپورت- پل برایتنر افسانه ای از سبک کاری پپ گورادیولا حمایت کرد او بایرن را برتر از رئال مادرید دانسته و راه یابی آن ها به فینال لیگ قهرمانان را کاملا واضح می داند.
رئال مادرید چهارشنبه گذشته توانست با تک گل کریم بنزما قهرمان فصل گذشته ی رقابت ها را شکست داده و برای حفظ این پیروزی راهی مونیخ می شود تا در دیدار فردا شب بتواند بایرن را در استادیوم خانگی خود زمین گیر کرده و برای کسب لادسیما راهی لیسبون شوند.
با این حال برایتنر مطمئن است که مدافع عنوان قهرمانی در دیدار برگشت می تواند رئال را شکست دهد و برای دیدار فینال خود را آماده کنند او در این مورد می گوید:" اگر ما در یک شرایط نرمال قرار داشته باشیم رئال را چه در مادرید و چه در مونیخ شکست می دهیم."
او ادامه می دهد:" ما بهتر از آن ها هستیم بایرن گرت بیل یا کریستیانو رونالدو را در ترکیب ندارد اما تیم بهتری نسبت به رئال در اختیار دارد ما باید همان سبکی را که با آن آشنا هستیم انجام دهیم همان بازی که در مادرید به نمایش گذاشتیم."
" بازگشت فرانک ریبری در دیدار مقابل برمن نیمه دوم لذت بخشی را ایجاد کرد این باعث می شود که من به سه شنبه خوشبین تر باشم. ما ادامه می دهیم همان بازی را که در نیمه دوم مقابل برمن انجام دادیم."
     
آی اسپورت
2014-04-28 19:13:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر