فهرست
یادداشت روز : آتش جهنم مونیخ را رونالدو روشن خواهد کرد
یادداشت روز : آتش جهنم مونیخ را رونالدو روشن خواهد کرد

یادداشت روز : آتش جهنم مونیخ را رونالدو روشن خواهد کرد

آی اسپورت - رومینیگه نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ پس از باخت هفته گذشته این تیم مقابل رئال ادعا کرد که در بازی برگشت ، بایرنی ها مونیخ را به جهنمی برای مادرید تبدیل خواهند کرد.

در حالی که یک روز به آغاز این دیدار مانده است منتقد روزنامه AS نگاهی دارد به بازی فردا و ادعای عجیب رومینیگه :


« بازی این هفته بایرن و دو گلی که روی ضد حمله از وردربرمن دریافت کرد را دیدم. حالا دیگر مطمئن هستم که انتظارات بالا از رونالدو برای گلزنی در این دیدار خیلی غیر منطقی نیست .

با توجه به وضعیت مناسب این روزهای ستاره پرتغالی و نمایش خیره کننده اش در بازی با اوساسونا ، می توان امیدوار بود که این بار تاریخ به نفع رئال رقم خورده و جهنم مونیخ به دستان او روشن شود.

کریستیانو در ابتدای هفته نشان داد که یک بار دیگر آن سرعت خیره کننده ای که می تواند لام ، بواتنگ و دانته کند را گیج و سردرگم کند ؛ بدست آورده و بدون شک قدرت این را دارد که به تنهایی رئال را به فینال ببرد.

یا گواردیولا فکری به حال دفاع شکننده اش خواهد کرد یا اینکه رومینیگه اولین کسی خواهد بود که از اظهارنظر خودش ابراز پشیمانی خواهد کرد »« کریستیانو در مونیخ نوک پیکان هجومی رئال خواهد بود ؛ بدون اینکه نیاز به بنزین اضافی داشته باشد .

او در همین شرایط و بدون آمادگی 100 درصد هم می تواند بلای جان دفاع بایرن باشد. پزشکان به او توصیه کرده اند که زیاد به خودش فشار نیاورد و اگرممکن است ، 90 دقیقه تمام بازی نکند.

اما همه کریس را می شناسند . وقتی صحبت از بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان و به خصوص بایرن مونیخ به میان می آید ؛ گوش او بدهکار هیچکس نیست.

او می خواهد بازی کند و همینطور هم خواهد شد. تصمیم گیرنده خود اوست ؛ مادریدیسمو به او ایمان دارد چرا که او همیشه یک برنده است.

حضور رونالدو در بازی فردا یک موهبت برای مادرید است . کافی است رئال به خوبی مقاومت کرده باشد و در لحظاتی که مدافعین بایرن خسته تر از همیشه هستند در یک ضد حمله رونالدو کار را تمام کند. یک ضد حمله یک گل و سقوط بایرن.


کریس اصرار داشت که در مقابل اوساسونا به میدان برود و آنچلوتی با تیزهوشی به او میدان داد.

بازی کردن و بازی کردن !  تنها راه بازگشت کریس به شرایط آرمانی همین مساله بود و دو گل و نمایش خیره کننده او مدرکی بود بر اثبات این ادعا .

رونالدو می تواند فردا نه فقط درختان مونیخ که کل شهر را بسوزاند و گواردیولا و رومینیگه مشترکا می توانند شاهد این اتفاق باشند »


Análisis de la jornada

پدرو پائولو سن مارتین : AS

رضا سیف


     
آی اسپورت
2014-05-03 16:54:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر