فهرست
پیش بازی بایرن مونیخ - رئال مادرید : نبرد قوهای سپید در جهنم آلیانز آره نا
پیش بازی بایرن مونیخ - رئال مادرید : نبرد قوهای سپید در جهنم آلیانز آره نا

پیش بازی بایرن مونیخ - رئال مادرید : نبرد قوهای سپید در جهنم آلیانز آره نا

آِ اسپورت - رئال مادرید، باید امشب در دور برگشت مرحله ی نیمه هایی رقابت لیگ قهرمانان در ورزشگاه آلیانز آره نا، به مصاف بایرن مونیخ برود. آن ها این شانس را دارند، که پس از دوازده سال، دوباره به فینال این رقابت ها برسند.

 تیم رئال مادرید، موفق ترین تیم در تاریخ رقابت های لیگ قهرمانان است. آن ها با 9 بار قهرمانی و 10 بار نزدیک شدن به لیگ قهرمانان تا این مرحله، در بین تیم های اروپایی رکورد دار هستند.

رئال تا کنون سه بار در سه فصل اخیر در این مرحله با رقابت های لیگ قهرمانان وداع کرده است، که دو بار آن برابر تیم های آلمانی بوده است.

پارسال، دورتموند رئال را در مجموع با نتیجه ی 3-4 شکست و همین بایرن در فصل 12-2011 با یوپ هاینکس، در ضربات پنالتی، از سد رئال گذشت.

حالا رئالی ها با یک گل برتری نسبت به بایرن، وارد بازی سه شنبه شب می شوند.

کریم بنزما، تک گل رئال در این مسابقه را به ثمر رساند و آنچلوتی هم به خوبی از قدرت بایرن پپ گواردیولا آگاه است.

بایرن در رقابت های امسال فقط 4 بار در خانه متوقف شده است. تیم های منچسر سیتی و آرسنال، تنها تیم هایی بودند که طعم موفقیت را، در رقابت های این فصل در آلیانز آره نا چشیده اند.

با این شرایط سرمربی رئال اعتقاد دارد، آن ها می توانند در اولین فصل حضور وی در سانتیاگو برنابئو، به یک سه گانه ی تاریخی دست پیدا کنند.

آنچلوتی در گفتگو با خبرنگاران گفت:«من خیلی از بازیکنانم برای  این بازی مطمئن هستم و فکر می کنم، همه باید خوب کار کنند. نقشه ی ما در مونیخ، گل زدن است و قصد دفاع نداریم.»

آنچلوتی همچنین تایید کرد مثلث هجومی رئال با حضور بیل، بنزما و رونالدو در بازی سه شنبه برابر بایرن، در زمین حضور خواهد داشت.

مصدومان رئال در این مسابقه، سامی خدیرا، خسه رودریگس و آلوارو اربلوئا هستند.

رافینا پس از حضور نداشتن در بازی خانگی بایرن برابر وردربرمن در بازی امشب حاضر خواهد بود و همچنین تیاگو آلکانترا، بادشتوبر، شکیری و اشتارک از دیگر مصدومان بایرن هستد.

بایرنی ها قصد دارند، امسال بار دیگر جام قهرمانی را به آلیانز آره نا بازگردانند وگواردیولا اعتقاد دارد این تیم می تواند رئال را شکست دهد.

"من کاملا به شاگردانم اعتقاد دارم." گواردیولا به سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ گفت:"می توانیم با کمک یکدیگر رئال را شکست دهیم."

ماریو ماندزوکیچ، مهاجم بایرن و همچنین سرخیو راموس، ژابی آلونسو و آسیر ایارامندی در صورت گرفتن کارت زرد دراین مسابقه، در فینال غایب خواهند بود.

     
آی اسپورت
2014-04-29 10:10:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر