فهرست
خلیل‌زاده: من و ابراهیمی چه گناهی داریم که باید قربانی بی برنامگی ها شویم؟/ رقم قرارداد مثل ناموس آدم است!
خلیل‌زاده: من و ابراهیمی چه گناهی داریم که باید قربانی بی برنامگی ها شویم؟/ رقم قرارداد مثل ناموس آدم است!

خلیل‌زاده: من و ابراهیمی چه گناهی داریم که باید قربانی بی برنامگی ها شویم؟/ رقم قرارداد مثل ناموس آدم است!

آی اسپورت- تیم فوتبال سپاهان در فصلی که گذشت نتوانست انتظارات هواداران خود را برآورده کند و این تیم نتایجی کسب کرد که اصلا در خور نام سپاهان نبود.

شجاع خلیل‌زاده مدافع طلایی‌پوشان در این خصوص می‌گوید: «سپاهان جرو مدعیان اصلی قهرمانی در فوتبال ایران است اما فصل گذشته اصلا برایمان خوب نبود. امکانات باشگاه سپاهان تحت هر شرایطی خوب است اما در فصل گذشته با وجود این امکانات خوب نتوانستیم نتایج مطلوبی کسب کنیم. یکی از اصلی‌ترین دلایل عدم نتیجه‌گیری مطلوب نداشتن ثبات در مدیریت باشگاه بود.  ما در طول فصل ۳ مدیرعامل عوض کردیم و در مواقعی نمی‌دانستیم با چه کسی طرف هستیم. از سوی دیگر بدشانس هم بودیم.  ما آسیا را با تفاضل گل از دست دادیم و موضوع داوری نیز مساله دیگری بود که به ضررمان تمام شد.»

او توصیف خود از کرانچار را اینطور بیان می‌کند: «او یک مربی توانا و بی‌نظیر است که امیدوارم در سپاهان بماند. جدایی او از سپاهان بزرگترین اشتباه ممکن است. کرانچار برای سپاهان نعمتی است چون می‌توان از همه چیز او یاد گرفت.»

یکی از اصلی‌ترین مسائلی که تیم سپاهان را در اواخر فصل تحت تاثیر قرار داد خط خوردن ملی‌پوشان سپاهان از سوی کی‌روش بود اما در نهایت احمدی، حاج‌صفی و شریفی خود را به اردوی آفریقای جنوبی رساندند تا خلیل‌زاده، یعقوب کریمی و امید ابراهیمی ۳ خط‌خورده طلایی‌پوشان باشند. خلیل‌زاده در این خصوص عنوان می‌کند: «من نمی‌دانم که گناه من یا امید ابراهیمی یا یعقوب کریمی چیست که باید چنین مشکلی برایمان پیش آید؟ ما این همه زحمت کشیدیم و تلاش کردیم تا به تیم‌ملی برسیم و تمام امیدمان نیز همین مساله است. نمی‌خواهم از کی‌روش انتقاد کنم چون برنامه‌های خودش را دارد، مشکل ناهماهنگی میان باشگاه و فدراسیون فوتبال است. امیدوارم ما ۳ نفر قربانی بی‌برنامگی‌های مسئولان نشویم و در اردوی بعدی به تیم‌ملی دعوت شویم.»

او درباره شفاف‌سازی قرارداد بازیکنان هم نظر جالبی دارد: «رقم قرارداد مثل ناموس آدم می‌ماند! به کسی ربط ندارد که چه بازیکنی چقدر پول گرفته است. هرکس مایل باشد رقم قراردادش را اعلام می‌کند اما در کل کار پسندیده‌ای نیست که رقم‌ها اعلام شود. در هیچ کجای دنیا هم‌چنین اتفاقاتی نمی‌افتد.»

خلیل زاده در خصوص آینده اش می افزاید: «من با سپاهان قرارداد دارم و در این تیم می مانم. امسال دیگر باید جام قهرمانی را به دست آوریم.»

     
آی اسپورت
2014-04-29 10:21:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر