فهرست
دیوید آلابا: ریبری فوق العاده است/ هرگز از فیلیپ لام بازی ضعیفی ندیده ام
دیوید آلابا: ریبری فوق العاده است/ هرگز از فیلیپ لام بازی ضعیفی ندیده ام

دیوید آلابا: ریبری فوق العاده است/ هرگز از فیلیپ لام بازی ضعیفی ندیده ام

آی اسپورت- دیوید آلابا مدافع اتریشی باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که بازگشت فرانک ریبری به فرم ایده آل می تواند بایرن مونیخ را برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا کمک کند.
عملکرد ریبری در هفته های اخیر موجب شد تا انتقادات زیادی از او مطرح شود اولیور کان دروازه بان و کاپیتان اسبق بایرن مونیخ پس از دیدار رفت بایرن و رئال افسردگی و سرخوردگی فرانک ریبری پس از شکست در مراسم توپ طلا را علت افت این ستاره ی فرانسوی دانسته بود.
اما در دیدار شنبه شب بایرن مقابل وردربرمن ستاره ی 31 ساله مونیخی ها نمایش خوبی از خود نشان داد تا بار دیگر امیدها را زنده کند درخشش او در پیروزی 5 بر 2 مقابل برمن موجب شد تا آلابا او را یکی از عوامل موفقیت بازی امشب بداند.
مدافع اتریشی بایرن در این خصوص به خبرنگاران گفت:" می دانیم که بازی با رئال کار آسانی نیست آن ها بازیکنان بزرگی دارند اما ما روی قدرت تیم حریف تمرکز نمی کنیم بلکه به نقاط قوت خودمان تکیه خواهیم کرد فرانک ریبری در دیدار آخر هفته نشان داد که چه بازیکن فوق العاده ای است او یک شخصیت بزرگ است."
آلابا سپس به ستایش از کاپیتان تیم پرداخت و مدعی شد که هرگز یک بازی ضعیف هم از او ندیده است او گفت:" لام همیشه در سطح بالا بازی کرده است و من هرگز یک بازی ضعیف هم از او ندیده ام. ما می خواهیم به لیسبون برویم و رسیدن به فینال آروزی تیم است وظیفه ی من در این بازی بستگی به تیم حریف دارد من می توانم به مرکز زمین متمایل باشم و یا در پست خودم باقی بمانم تمامی این ها به نظر مربی بستگی خواهد داشت."
" سال گذشته در دیدار مقابل بارسلونا قدرت هوادارانمان زا متوجه شدیم ما نیاز داریم که دوباره هوادارانمان آن را تکرار کنند و تیم را به حمله هل دهند."
     
آی اسپورت
2014-04-29 11:18:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر