فهرست
مبعلی: تکلیف استقلال مشخص شود، درباره آینده ام تصمیم می گیرم
مبعلی: تکلیف استقلال مشخص شود، درباره آینده ام تصمیم می گیرم

مبعلی: تکلیف استقلال مشخص شود، درباره آینده ام تصمیم می گیرم

آی اسپورت- ایمان مبعلی شروعی رویایی در فصلی که گذشت داشت اما نتوانست فصل را به خوبی تمام کند. او که با استقلال خوزستان بازی ها را شروع کرد، وقتی در نیم فصل رضایتنامه اش از سوی مقامات استقلال خوزستان برای تیم همنام تهرانی صادر نشد، بالاجبار چند بازی دیگر برای تیم اهوازی انجام داد تا فقط بتوانددر لیگ قهرمانان آسیا آبی های تهرانی را همراهی کند. دورانی که خودش هم قبول دارد در حد نام ایمان مبعلی نبوده است. او در این خصوص به آی اسپورت می گوید: من فقط 6 بازی فرصت داشتم تا خودم را نشان دهم و این مدت زمان زیادی برای یک بازیکن نیست. متاسفانه در استقلال فصل گذشته حواشی بسیار زیادی وجود داشت، این مسائل روی من که مدت کمتری نسبت به سایر بازیکنان در اردوها بودم اثرگذار بود، چه برسد به نفرات دیگر که کل فصل در خدمت استقلال بودند. من از خودم راضی نیستم اما نباید انصاف را زیر پا گذاشت چون واقعا زمان کمی داشتم.

او ادامه می دهد: استقلال شرایط خوبی ندارد. این تیم در فصل گذشته اصلا خوب کار نکرد اما هواداران انتظار دارند دارند مشکلات حل شود و سال اینده تیم قدرتمندی بسته شود. من هم می توانم ابراز امیدواری کنم وزارت ورزش و جوانان هرچه سریعتر تکلیف استقلال را هم مثل پرسپولیس روشن کند.

مبعلی درباره آینده اش نیز می گوید: چیزی معلوم نیست. ابتدا باید تکلیف باشگاه مشخص شود و بعد ببینیم آیا مرا می خواهند یا خیر. گذر زمان همه چیز را مشخص می کند.

او درباره اینکه عبدالله ویسی گفته بود اگر استقلال مبعلی را نخواهد،او را به اهواز برمی گردانند، تاکید می کند: آقا عبدالله همیشه به من لطف داشته است. او مربی توانمندی است و همیشه برایش آرزوی موفقیت دارم. گفتم که باید صبر کنیم و ببینیم در اینده چه شرایطی پیش می آید. ویسی همواره حامی من بوده است.

     
آی اسپورت
2014-04-29 11:49:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر