فهرست
گزارش روز : اتهام کهنه به آل اشپورت؛ خست در اهدای لباس / خوشحالی مریبان پایه از حمله کی روش!
گزارش روز : اتهام کهنه به آل اشپورت؛ خست در اهدای لباس / خوشحالی مریبان پایه از حمله کی روش!

گزارش روز : اتهام کهنه به آل اشپورت؛ خست در اهدای لباس / خوشحالی مریبان پایه از حمله کی روش!

آی‌اسپورت‌ ـ وقتی کارلوس کی‌روش  در شب گذشته در مصاحبه تلویزیونش با برنامه نود شروع به ایراد گرفتن از کمپانی آل اشپورت کرد، مربیان تیم های ملی مختلف در رده های متفاوت سنی برای آقای سرمربی کف مرتبی زدند.

به گزارش آی‌اسپورت‌، آل اشپورت که یک شرکت آلمانی است چند سالی است در ایران از طریق نماینده حوزه خاورمیانه پیشرفت فوق العاده ای کرده و رابطه شخصی وحید جعفری با  مسئولان سابق سازمان لیگ کمک بیشتری به روند صعودی این برند در ایران کرده است تا جایی که از بین تیم های لیگ برتری ایران اکثرشان آل اشپورتی شده اند.

اما با ورود کارلوس کی‌روش  به ماجرا کمپانی آل اشپورت با چالشی جدی مواجه است. سرمربی تیم‌ملی‌ ایران که در ابتدا قصد داشت با آل اشپورت یک قرارداد شخصی ببندد وقتی با مخالفت مدیران این کمپانی مواجه شد بنای ناسازگاری با آنها را گذاشت و حالا کار به جایی رسیده که دو طرف مستقیم علیه هم حرف می‌ زنند. این در حالی است که آل اشپورت طبعا علاقمند نیست که وجهه اش در بین مشتریان ایرانی خراب بشود. البته این را هم به خاطر داشته باشید که بحث فروش پیراهن تیم‌ملی‌ با بالا گرفتن تب جام‌جهانی تجارت پرسود و بزرگی است که این کمپانی آلمانی به شدت منتفع خواهد کرد.

شب گذشته کارلوس کی‌روش  روی آنتن نود از آل اشپورت انتقاد کرد و این کمپانی را متهم کرد که در فرستادن پیراهن به تیم‌ملی‌ خصت به خرج داده و بازیکنان تیم‌ملی‌ در تمام اردوی آفریقای جنوبی و اتریش باید با یک دست لباس به فعالیت ادامه دهند.

این انتقاد کی‌روش  با واکنش جعفری مواجه شد و وی سرمربی تیم‌ملی‌ را متهم به برخورد شخصی کرد اما خیلی ها هم هستند که عقیده دارند حق با کی‌روش  است. مربیان تیم های فوتبال ایران در رده های پایه بارها از آل اشپورت به فدراسیون شکایت کردند و دیروز متعجب شدند که چرا علی کفاشیان به جای دفاع از سرمربی تیم‌ملی‌ از آل اشپورت دفاع کرد. آل اشپورت عقیده دارد در فهرست ارسال شده برای این کمپانی تنها یک گرمکن در خواست شده است.

اما به طور مثال اگر از علیرضا منصوریان سوال کنید به شما خواهد گفت که در دوران حضورش در تیم امید چه مشکلاتی با آل اشپورت داشته ... آی‌اسپورت‌ در تلاش است فهرست درخواستی کارلوس کی‌روش  از آل اشپورت را هم منتشر کند.

     
آی اسپورت
2014-04-29 11:55:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر