فهرست

منصور ابراهیم زاده:برای مذاکره فقط مسئول مستقیم باشگاه را به رسمیت می‌شناسم

ای اسپورت – منصور ابراهیم زاده که فصل بدی را با راه آهن تجربه کرد، این روزها منتظر است تا این تیم از بلاتکلیف خارج شود تا بلکه بتواند تکلیفش را برای لیگ چهاردهم روشن کند.

این مربی اصفهانی در خصوص شرایط گفت و گویی با ایمنا انجام داده است که در زیر می آید:

تکلیف منصور ابراهیم زاده برای فصل بعد مشخص نشده است؟

فعلاً که منتظرم تا شرایط مالکیت و مدیریت باشگاه راه آهن مشخص شود چون بعد از اتمام لیگ با مدیر عامل این تیم صحبت کردم و آنها چند روزی مهلت خواستند تا کارهایشان سر و سامان پیدا کند.

پس به غیر از راه آهن با باشگاه دیگری صحبت نکرده اید. در رسانه ها صحبت از پیشنهاد سپاهان به شما مطرح شده بود؟

قبل از پایان لیگ تماس‌هایی از طرف یک‌سری افرادی که با مجموعه سپاهان حشر و نشر داشتند گرفته شد ولی آن هم فقط در قالب سوال و آمادگی من برای مربیگری در اصفهان بود وگرنه بحث خاصی مطرح نشد.

خب این تماس‌ها در زمان کدام مدیریت بود، ترابیان یا خلیلیان؟

(با خنده) مگر فرقی هم می‌کند؟

بله به هر حال ممکن است آقای ترابیان تفکراتی در مورد شما داشته‌اند که با برنامه‌های خلیلیان متفاوت است و یا بالعکس و این مسئله می‌تواند در مورد همکاری شما و سپاهان تغییر ایجاد کند؟

برای من که اصلاً تفاوتی ندارد چون فقط یک سری صحبت‌های دوستانه زده شده که ممکن است همین الان خود شما هم این سوال‌ها را از من بپرسید ولی این را باید بگویم که برای مذاکره فقط مسئول اصلی باشگاه را به رسمیت می‌شناسم و پاسخی به بقیه صحبت‌ها نمی‌دهم.

با پدیده مشهد هم صحبت کردید؟

شرایط آنها هم فقط در حد یک پیشنهاد بود و همین حرف‌ها را به پدیده هم گفتنم که اگر قصد مذاکره دارند از طریق مدیر عاملشان اقدام کنند.

پس اینطور نبوده که فقط و فقط منتظر راه آهنی‌ها باشید؟

همانطور که راه آهن خواسته منتظر بمانم پس من هم این حق را دارم تا پیشنهاداتم را بررسی کنم و نظرات مختلف را بفهمم و در این مورد مشکل خاصی وجود ندارد.

در یکی از سایت‌های ورزشی این خبر آمده بود که سعید آذری به خاطر اتفاقات سال ۸۸ و عدم حمایت شما از استعفایش از منصور ابراهیم زاده دلخور است؟

(با تعجب) کدام سایت این خبر را منتشر کرده بود؟ این صحبت در سال گذشته هم مطرح شد و چیز جدیدی نیست ولی با سعید آذری مشکلی ندارم و زمانیکه می‌خواست آن تصمیم را بگیرد قبلش با من صحبت کرده بود.

خودتان که بدتان نمی آید فصل آینده در اصفهان مربی گری کنید؟

نه کدام انسانی بدش می آید که در جایی کار کند که آرامش داشته باشد.

حال فرض کنیم که سپاهان و ذوب آهن به صورت همزمان به شما پیشنهاد بدهند، علاقه قلبی شما کدام تیم را انتخاب می‌کند؟

اولاً که هنوز هیچ صحبتی نشده و حتی سعید آذری در گفتگو با خود شما (ایمنا) گفته که فقط از فیروز کریمی برنامه گرفته است و از سپاهان هم پیشنهاد جدی نرسیده است ولی هر وقت پیشنهاد شد و صحبت کردیم آن وقت شما هم علاقه قلبی من را می‌فهمید.

خودتان هم قبول دارید که راه آهن با آرزوهای منصور ابراهیم زاده همخوانی ندارد؟

 به هر حال فصل گذشته بد نتیجه نگرفتیم و تیم در نیم فصل دوم تکان خورد اما باید ببینیم که در آینده چه اتفاقاتی می‌افتد.

     
آی اسپورت
2014-04-29 11:55:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر