فهرست
رئال مادرید به دنبال سوارس ;  پیشنهاد خیره کننده رئال برای مهاجم لیورپول
رئال مادرید به دنبال سوارس ; پیشنهاد خیره کننده رئال برای مهاجم لیورپول

رئال مادرید به دنبال سوارس ; پیشنهاد خیره کننده رئال برای مهاجم لیورپول

آی اسپورت - باشگاه رئال مادرید آماده است، با پیشنهادی به ارزش 70 میلیون پوند، لوئیس سوارس، مهاجم آماده ی این روزهای لیورپول را، خریداری کند.

به نظر می رسد سوارس، هدف شماره ی یک رئالی ها برای فصل نقل وانتقالات تابستانی باشد و احتمالا قرمزهای آنفیلد، از شنیدن این خبر شوکه خواهند شد.

رئالی ها قصد دارند، با پرداخت مبلغ خرید تعیین شده در قرارداد سوارس این بازیکن اروگوئه ای را با رقمی نجومی به سانتیاگو برنابئو بیاورند.

یک منبع اسپانیایی به میرور گفته است:"فلورنتینو پرس خواهد آمد و سوارس را با خود خواهد برد. سوارس هدف شماره ی یک رئال است. او همه ی توپ ها را وارد دروازه می کند و پس از مسی و رونالدو بهترین بازیکن دنیاست."

برندن راجرز سرمربی تیم لیورپول، امیدوار است بتواند سوارس را، که در رقابت های این فصل لیگ برتر 30 گل به ثمر رسانده، در تیمش نگه دارد.

البته به نظر می رسد، رئالی ها هیچ ترسی از مبلغ بالای سوارس ندارند. چرا که پیشتر آن ها گرث بیل را، با بلغ 86 میلیون پوند از تاتنهام، خریداری کرده اند.

اگر پرس قصد داشته باشد، سوارس را با چنین مبلغ بالایی به تیمش بیاورد، باید منتظر با شیم که او کریم بنزما یا آلوارو موراتا را به عنوان بخشی از این قرارداد به لیورپول پیشنهاد کند.

     
آی اسپورت
2014-04-29 12:49:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر