فهرست
آزمون : صحبت های کی روش به من انگیزه داد/ نمی خواهم فرصت حضور در برزیل را از دست بدهم
آزمون : صحبت های کی روش به من انگیزه داد/ نمی خواهم فرصت حضور در برزیل را از دست بدهم

آزمون : صحبت های کی روش به من انگیزه داد/ نمی خواهم فرصت حضور در برزیل را از دست بدهم

آی اسپورت- مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص صحبت‌های کی‌روش مبنی بر اینکه وی را برای حضور در تیم ملی بزرگسالان زیر نظر گرفته است، گفت: این مسئله برای من بسیار خوشحال‌کننده است. صحبت‌های آقای کی‌روش به من انگیزه بیشتری داد تا تلاشم را بیشتر کنم و بتوانم به تیم ملی کشورم دعوت شوم. مطمئناً اگر به تیم ملی دعوت شوم مانند یک سرباز در خدمت تیم ملی خواهم بود و تمام تلاشم را می‌کنم تا رضایت کادر فنی را جلب کنم.

آزمون در پاسخ به این سؤال که چقدر احتمال دعوت شدنش به اردوی تیم ملی در اتریش و حضور در جام جهانی را می‌دهد، عنوان کرد: من نمی‌توانم در این خصوص نظر بدهم و فقط باید منتظر تصمیم آقای کی‌روش باشم. من در طول این فصل در روبین‌کازان تلاش زیادی کردم تا علاوه بر کمک به تیم باشگاهی‌ام، بتوانم نظر کادر فنی تیم ملی را هم جلب کنم. این اتفاق یک بار هم افتاد و از سوی آقای کی‌روش به تیم ملی دعوت شدم اما به دلیل تداخل بازی‌های تیم جوانان نتوانستم برای تیم ملی بازی کنم.

وی تاکید کرد: اکنون نیز با انگیزه‌ای که دارم امیدوارم بتوانم در لیست آقای کی‌روش باشم تا در تمرینات و بازی‌های دوستانه خودم را اثبات کنم. مطمئناً حضور در جام جهانی برای هر بازیکنی یک آرزوست و دوست ندارم فرصت حضور در برزیل را از دست بدهم. اگر به تیم ملی دعوت شوم تمام تلاشم را خواهم کرد تا در لیست نهایی حضور داشته باشم.

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره آینده‌اش و پیشنهاد تیم‌های آرسنال، میلان و دیگر باشگاه‌های اروپایی نیز گفت: در حال حاضر به این مسائل فکر نمی‌کنم و تمرکزم روی بازی‌های باقیمانده روبین‌کازان است. پیشنهادهای آرسنال و میلان هم باید از سوی باشگاه پیگیری شود، چون من با روبین‌کازان قرارداد دارم و هر تصمیمی که باشگاه بگیرد به آن عمل می‌کنم.

     
آی اسپورت
2014-04-29 13:49:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر