فهرست
گزارش روز: پیشنهادی که ساکت رد کرد، رحیمی چسبید
گزارش روز: پیشنهادی که ساکت رد کرد، رحیمی چسبید

گزارش روز: پیشنهادی که ساکت رد کرد، رحیمی چسبید

آی اسپورت- چه کسی فکرش را می کرد، مدیر اصفهانی روی نیمکت پرسپولیس. آن هم مدیری که خودش را سپاهانی دو آتشه می خواند. رویانیان رفت و از بسته مورد نظر مدیران وزارت ورزش و جوانان نامی خارج شد که بسیاری و از آن جمله قرمزهای پایتخت را به انتقاد واداشت.

یک واقعه تاریخی همین چند سال پیش رخ داد و اصفهانی ها چنان موضعی گرفتند که مدیران وقت و به خصوص مرحوم رجایی مدیرعامل وقت کارخانه فولاد مبارکه را مجبور به عقب نشینی کرد.

در غیاب ساکت که در مالزی بود تقریباً کار قرارداد استیلی با سپاهانی ها با به پایان رسیده بود ولی تماشاگران، رسانه ها و موجی که در مجموع در اصفهان ایجاد شد، اجازه نداد استیلی در نهایت پای قرارداد با سپاهانی ها را امضا کند.

اگرچه که بعد از او به هر حال امیر قلعه نویی رهسپار اصفهان شد ولی موضع سپاهانی ها در قبال یک چهره پرسپولیسی جالب توجه بود. انگار قرار است یک مربی مادریدی هدایت بارسلونا را بر عهده گیرد!

اکنون چند سالی از آن ماجرا می گذرد و در شرایطی که اکثر قریب به اتفاق پرسپولیسی ها و قرمزها از این اتفاق خشنود نیستند علیرضا رحیمی مدیریت باشگاه پرسپولیس را بر عهده گرفت.

این اتفاق در حالی افتاد که محمدرضا ساکت مدیرعامل پیشین سپاهان که او هم پیش از رحیمی کاندیدای مدیریت باشگاه پرسپولیس بود، در اقدامی قابل توجه این دعوت را رد کرد و با بیان این جمله که پرسپولیس و استقلال خودش اینقدر چهره دارد که در پست مدیریت این باشگاه قرار گیرند، به حضور در این پست تن نداد.

او البته شاید به سپاهان هم فکر می کرد و توجه به این نکته که دوست ندارد وجهه ای که در بین سپاهانی ها دارد با پیوستن به تیم رقیب خدشه دار شود ولی رحیمی به این تدابیر تن به این ماجراجویی داد.

به هر حال شاید زمان مشخص کند که تصمیم ساکت در رد پیشنهاد پرسپولیس یا رحیمی در پذیرش پیشنهاد پرسپولیس کدامیک درست تر بوده است و از طرفی بایستی این سوال را از خادم مطرح کرد که چطور با شعارهایی که برای تاکید بر مدیریت استراتژیک می دهد، از مدیری در راس باشگاه پرطرفدار قرمز استفاده کرد که در کارنامه اش خیلی توجه به کارهای زیربنایی و استراتژیک دیده نمی شود.

     
آی اسپورت
2014-04-29 14:01:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر