فهرست
سوال روز: بدهی 70 میلیاردی  پرسپولیس صاف می شود؟
سوال روز: بدهی 70 میلیاردی پرسپولیس صاف می شود؟

سوال روز: بدهی 70 میلیاردی پرسپولیس صاف می شود؟

آی اسپورت – موضع علیرضا رحیمی در قبال پرداخت بدهی های باشگاه پرسپولیس و مدیران قبلی برای هودارن و البته طلبکاران این  باشگاه موضع  امیدوار کننده و خوشحال کننده ای است.
رحیمی  صراحتا اعلام کرده بدهی باشگاه را می پردازد و از آن دست مدیرانی نیست که  کار  را برای مدیرعامل بعدی سخت کند.
البته شاید اگر اسپانسر گردن کلفت باشگاه با توپ پر جلو نمی آمد  شاید رحیمی اینقدر با صلابت در مورد بدهی ها صحبت نمی کرد اما هر چه که باشد باید این موضعگیری مدیر اصفهانی قرمزها را به فال نیک گرفت.
فعلا در گام اول  سه میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس تزریق شده و قرار است این  پول طی یک سال تا 30 میلیارد تومان هم افزایش یابد اما  با وجود ادعای رحیمی مبنی بر صاف کردن بدهی  باشگاه به نظر می رسد اگر هزینه تیم پرسپولیس در سال 30 میلیارد تومان باشد  در پایان این فصل شاید رحیمی تنها یک چهارم یا نهایتا یک سوم  مبلغ 70 میلیارد بدهی را با اشخاص حقوقی و حقیقی  پرداخت کند و ظاهر صاف کردن این بدهی عظیم  نیازمند طی شدن یک پروسه زمانبر  دو یا سه ساله است.
البته این اتفاق در شرایطی رخ خواهد داد که به این بدهی رقمی افزوده نشود  و اسپانسرها در دو سه سال آینده هم با شرایط بهتری در خدمت باشگاه باشند و هر سال  سهم حق پخش و تبلیغات محیطی بیشتر شود.
     
آی اسپورت
2014-04-29 14:23:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر