فهرست
سهم پرسپولیس در لیست کی‌روش؛ ۴ تا ۶نفر
سهم پرسپولیس در لیست کی‌روش؛ ۴ تا ۶نفر

سهم پرسپولیس در لیست کی‌روش؛ ۴ تا ۶نفر

آی اسپورت – فهرست 35 نفره کی روش برای جام جهانی به فیفا ارسال شده و قطعا بازیکنانی که تا کنون به تیم ملی دعوت نشده‌اند شانسی برای حضور در جام جهانی نخواهند داشت. در واقع از این به بعد هیچ بازیکنی حتی با بهترین عملکرد نمی‌تواند به تیم ملی دعوت شود مگر اینکه تحت شرایطی خاص بازیکنی مصدوم شود و از فهرست بیرون برود. حالا سوال این است که پرسپولیس چند سهمیه در فهرست 35 نفره کی‌روش دارد؟

جدا از بیرانوند، طارمی، امیری و سیدجلال که به نظر می‌رسد در 22 نفر اصلی باشند نفراتی مثل محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا و حسین ماهینی در دو سال گذشته در برخی از اردوها و بازی‌های تیم ملی حضور داشتند و به برخی دیگر از اردوها اصلا دعوت نمی‌شدند. در این میان تغییر پست برای دو بازیکن پرسپولیس دردسر‌ساز شده و شاید باعث دوری آنها از تیم ملی و جام جهانی شود. ماهینی که در جام جهانی 2014 هم حضور داشت و البته اصلا بازی نکرد به خاطر تغییر پست‌های متوالی جای خود را به وریا غفوری در تیم ملی داد و کمترین شانس را برای رفتن به روسیه دارد. در واقع شاید اصلا نام ماهینی در فهرست 35 نفره نباشد. این وضعیت می‌تواند برای محمد انصاری هم وجود داشته باشد. درخشش او در دفاع میانی باعث شد کی‌روش این بازیکن را به تیم ملی دعوت کند و حتی در سئول بازی بدهد.

حالا انصاری به دفاع چپ برگشته و تیم ملی دو مدافع چپ به نام‌های میلاد محمدی و سعید آقایی دارد. هر چند احتمال حضور انصاری در فهرست 35 نفره زیاد است اما اگر او به جام جهانی برود به‌عنوان یک مدافع میانی ذخیره خواهد رفت. در مورد کمال کامیابی نیا هم تردیدهای زیادی وجود دارد. کمال در پست هافبک دفاعی رقبای گردن کلفتی دارد و مثل ماهینی یکی در میان به اردوها دعوت می‌شود. احتمال حضور کامیابی‌نیا در فهرست 35 نفره 50-50 به نظر می‌رسد و شانس رفتنش به روسیه زیاد نیست. هر چند این روزها بحث حضور علیپور هم در این فهرست شنیده می‌شود اما به نظر می‌رسد پرسپولیس در جام جهانی بین 4 تا 6 سهمیه داشته باشد.

 

ایران ورزشی

۷ ۴  
آی اسپورت
2017-12-16 12:11:00
نظر دهید

۴ نظر
آنتی شومن
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
با توجه به اینکه برانکو داره دوباره در روند اماده سازی تیم ملی اختلال بوجود میاره .بهترین کار حذف بازیکن های پرسپولیسه تا بتونن با خیال راحت دوباره تو اسیا افتخار افرینی کنن
آنتی شومن واقعی اصل
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
دلال موزامبیکی فقط به یک دلیل بیش از 5 بازیکن از پرسپولیس دعوت نمیکنه و اون هم، پولیه که فیفا به باشگاهها بابت تعداد بازیکنان ملی شون میده! کیروش بدذات نمیتونه ببینه به پرسپولیس پول بیشتری برسه! وگرنه همه میدونند علیپور و مسلمان و انصاری و کمال حقشونه به تیم ملی دعوت بشن!
استق لول
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
شفر: کی روش باید به من توضیح دهد.
برانکو: برنامه باید رسمی اعلام شود.

حالا پیدا کن اختلال کننده را

ضمناً کی روش عقل داره
تفاوت پرسپولیس با استق لول در وضعیت فعلی، فرق بایرن مونیخ هست با ماینتز

از همه مهمتر پرسپولیس با همه تیم ها فرق داره، چون هواداراش فرق دارن، ببو گلابی نیستند مثل بعضیا
هواداردوآتیشه
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۵
بازم تعداد بازیکنای تیم ملی استقلولیا بیشتر نمیشه. از سایپا میپره گلم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر