فهرست
واکنش پرسپولیس به اقدام کی‌روش؛ منطقی نیست
واکنش پرسپولیس به اقدام کی‌روش؛ منطقی نیست

واکنش پرسپولیس به اقدام کی‌روش؛ منطقی نیست

آی‌اسپورت- باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای رسمی به بازگشت بازیکنان ملی‌پوش از امارات واکنش نشان داد. دربیانیه این باشگاه آمده است: «انتقاد سرمربی باشگاه‌، در خصوص برخی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بوده و انتظار می‌رفت پاسخ منطقی و حرفه‌ای نیز دریافت نماید. بدیهی است اینگونه رفتارها در شأن و منزلت ملت بزرگ ایران اسلامی نبوده و امید است همگان بر اخلاق و رفتار حرفه‌ای پایبند باشند. باشگاه بزرگ پرسپولیس با حمایت هواداران میلیونی و با اتکا بر تعصب و توان بازیکنان خود با انگیزه بیشتر در مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا حاضر خواهد شد. در خاتمه ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی‌، این باشگاه اجازه نخواهد داد اینگونه مسائل خللی در روند پیروزی‌های تیم پرسپولیس ایجاد نماید.»

بعد از انتقادات برانکو نسبت به برنامه‌های سازمان لیگ و کی‌‌روش، سرمربی تیم ملی بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس را آزاد گذاشت تا از امارات به تهران بازگردند.

۶ ۸  
آی اسپورت
2017-01-03 22:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
بهروز
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۸
همون موقع که انتقاد می کردید باید به فکر می بودید نه الان
۶
فرحان عربخانه بیرجند
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۲۰
بعنوان یك پرسپولیسی هردو رو مقصر و محق میدونم
۳
افشين
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۲۲
از هر فرد بي طرف و حرفه اي سوال كنيد حق را به برانكو ميده با اين كيفيت اردو وشرايط زماني از قديم هم گفتن حرف حساب جواب نداره اين موزامبيكي هم از الان يه بهانه اماده كرده در صورت عدم موفقيت احتمالي براي خودش وهمه فدراسيون را مثل هميشه بازي مي ده
۷ ۳
عباس
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۰۲
فكر نمي كني خطاب قراردادن شخصي، با مليتش يا ريشه ي قومي اش، غير اخلاقي است؟
۱
عباس
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۰۲
فكر نمي كني خطاب قراردادن شخصي، با مليتش يا ريشه ي قومي اش، غير اخلاقي است؟
محمد
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۴۹
همين آقايون بي طرف و حرفه اي چرا زماني كه مربيان ايراني غير لنگي از جمله قلعه نوعي اين حرفها رو ميزنن حق رو به اونها نميده ؟؟؟!!!!!!
۱
سامان
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۳۳
پاسخ منطقی و حرفه ای از نظر مسئولان باشگاه پرسپولیس چه می توانست باشد، حرف برانکو این بود که بازیکنانمون رو لازم داشتیم و تیم ملی بازیکنان ما رو از فرم خارج می کنه و در کنارش در مورد نتایج تیم ملی اظهار نظر کرد که معمولا خارج از وظایف و اختیارات مربیان باشگاهیه. خب جواب منطقی چی بود بغیر از این که بازیکنان در اختیار باشگاه قرار بگیرن تا قهرمان لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بشن بدون دغدغه و نگرانی؟ لطفا مسئولین باشگاه انتظاراتشون رو شفاف بگن. کی روش به خاطر نتایج بد! تیم ملی استعفا می داد که برانکو سرمربی تیم ملی بشه آقایان مسئولین پرسپولیس راضی می شدن؟ یا اینکه مسئولیت های شکست های همه مربیان و تیم های باشگاهی ایران رو تا ابد به عهده می گرفتن؟ لطفا این مسئولان دفعه بعد انتظاراتشون رو شفاف بفرمایند که کی روش همون کار رو بکنا.
۱
soltan
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۲۵
ناموس و رفیق و وطن ! زنده باد کی روش
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر