فهرست
پوچتینو در آستانه هدایت پاری سن ژرمن
پوچتینو در آستانه هدایت پاری سن ژرمن

پوچتینو در آستانه هدایت پاری سن ژرمن

آی اسپورت - بعد از اعلام ناگهانی اخراج توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن که لحظاتی پیش رسما اعلام شد گزارشهای متعددی درباره جانشینان احتمالی او در رسانه‌های مختلف منتشر شده. اما به نظر می رسد اکثر رسانه‌ها شانس پوچتینو را برای جانشینی توخل در PSG بیشتر از سایر گزینه ها می دانند.

دقایقی پیش اسکای اسپورتز مدعی شد مذاکرات بین پوچتینو و PSG حالا به مراحل پایانی رسیده و به نظر می رسد توافق نهایی بین دو طرف نزدیک باشد. اسکای به نقل از خبرنگاران خود در اسکای آلمان و ایتالیا این خبر را تایید کرده و احتمال اعلام نام پوچه به عنوان سرمربی جدید PSG را بسیار بالا دانست.

اسکای می گوید مذاکرات دو طرف از مدتی پیش شروع شده بود و حالا به مراحل پایانی رسیده. تنها مرحله باقی مانده از مذاکرات به گفته اسکای حالا تنها موافقت پایانی درباره جزئیات شرایط دو طرف برای شروع همکاری است.

توماس توخل ساعاتی یپش چهار ماه بعد از آنکه PSG را به فینال چمپیونزلیگ رساند از این تیم اخراج شد. از سوی دیگر پوچتینو که از نوامبر 2019 بعد از اخراجش از تاتنهام بدون تیم است حالا در آستانه نیمکت تیم پاریسی قرار دارد.

پوچتینو به مدت دو سال سابقه بازی با پیراهن پاری سن ژرمن را هم دارد. این مربی آرژانتینی در فاصله سالهای 2001 تا 2003 برای PSG بازی کرده بود. پوچتینو چهار سال پیش در یک مصاحبه درباره احتمال مربی گری در پاری سن ژرمن گفته بود: «اگر یک روز سرمربی پاری سن ژرمن بشوم خیلی خوشحال خواهم شد. این برایم یک رویا است. من PSG را دنبال می کنم و سعی می کنم همه بازی هایش به خصوص در چمپیونزلیگ را ببینم. یک روز به PSG برگردم؟ چرا که نه.»

     
آی اسپورت
2020-12-25 00:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر