فهرست
گزارش روز: همراه با بیم و امید های خبرنگارن بیلد، بایرن به فینال می رسد؟
گزارش روز: همراه با بیم و امید های خبرنگارن بیلد، بایرن به فینال می رسد؟

گزارش روز: همراه با بیم و امید های خبرنگارن بیلد، بایرن به فینال می رسد؟

آی اسپورت- رکورددار قهرمانی در بوندس لیگا پیش از دیدار برگشت مقابل رئال مادرید بسیار خوشبین است آن ها توانایی حذف رئال را در خود می بینند آرین روبن در کنفرانس خبری از عطش مونیخی ها برای شروع بازی سخن گفت و اینکه آن ها می خواهند با این تیم تاریخ ساز شوند.

کارل هاینس رومنیگه بازی امشب در آلیانس را برای رئال مادرید ترجبه نمودن جهنم توصیف کرده است همه و همه ی این اظهار نظر ها از یک چیز حکایت دارد عزم مونیخی ها برای راه یابی دوباره در فینال و دفاع از عنوان قهرمانی کاری که هیچ تیمی موفق به انجام آن نشده است.

جلسه ای کارشناسی برای دیدار حساس اروپا در بیلد برگزار شد و این سایت پربازدید نظرات چهار خبرنگار خود را در مورد این دیدار جویا شد که آن ها با دو رای مثبت به بایرن و رئال در نهایت شانس هر دو تیم برای صعود به فینال یکسان پیش بینی کردند.تاریخ قهرمانی های رئال مادرید در فوتبال اروپا منحصر به فرد است اما آن ها برای جشن گرفتن دهمین قهرمانی خود در چمپیونزلیگ باید چند سال دیگر منتظر بمانند زیرا این بایرن بازیکنان و مربی مناسب را برای آنکه هر تیمی را در مونیخ با بیش از دو گل اختلاف بدرقه کند دارد. روحیه تیم برای این دیدار بسیار خوب است و می توان نتیجه 4 بر 2 را به سود بایرن پیش بینی کرد.


زمانیکه آرین روبن در حال صحبت کردن بود به چشمان او خیره شده بودم چشمانش برق می زد من اراده بالای او را برای دیدار مقابل رئال می دیدم او چشمان یک مرد برنده را داشت که می گفت:" ما برای این مبارزه شور و اشتیاق زیادی داریم با عشق به زمین خواهیم آمد و به هیچ کس اجازه ی اینکه همه چیز را از ما بگیرد نمی دهیم." من این را باور دارم. 

بایرن یک بازی بزرگ را انجام خواهد داد و استادیوم را به لرزه می اندازد و هواداران از گلزنی بایرن به وجد می آیند اما رونالدو و بیل با سرعت بالای خود موفق به گلزنی می شوند و استادیوم را در سکوت فرو خواهند برد فکر می کنم با وجود پیروزی در آلیانس بایرن در مجموع اجازه ی بازی در فینال را نخواهد داشت پیش بینی من 2 بر 1 به سود بایرن است که مسلما گل رئال را رونالدو به ثمر می رساند.

من امشب می ترسم و با چهره ای ناامید جلوی دوربین می روم بازیکنان با جدیت مبارزه خواهند کرد زدن 2 یا 3 گل به رئال کار سختی است بازی خوب و اجرای فوتبال تماشایی پاداشی را در پی نخواهد داشت و رئال راهی لیسبون می شود.
     
آی اسپورت
2014-04-29 18:05:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر