فهرست
مخالفت وزارت ورزش با قرارداد 3.5 میلیاردی کادرفنی پرسپولیس/ رحیمی: با من؛ درستش می کنم
مخالفت وزارت ورزش با قرارداد 3.5 میلیاردی کادرفنی پرسپولیس/ رحیمی: با من؛ درستش می کنم

مخالفت وزارت ورزش با قرارداد 3.5 میلیاردی کادرفنی پرسپولیس/ رحیمی: با من؛ درستش می کنم

آی اسپورت - مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس می تواند یکی از مهمترین دغدغه های تیم مدیریتی جدید این باشگاه باشد.

علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در اولین روز کاری خود ، پس از کارهای اداری  اش ظهر امروز به فدراسیون فوتبال رفت و با برخی مسوولان فدراسیون در جلسه‌ای به بحث و گفت‌وگو نشست.بررسی  وضعیت قرارداد بازیکنان و دستورالعمل‌های فصل جاری و مسائل ریز فوتبال در دستور نشست امروز رحیمی با مسوولان فدراسیون فوتبال بود.

در عین حال گفته می شود یکی از مسائلی که ادامه همکاری با علی دایی در کادرفنی پرسپولیس را دشوار می کند مبلغ قرارداد علی دایی است.قرارداد دایی سه ساله است اما در حالی که مبلغ قرارداد وی در سال اول 1.750 میلیارد تومان بوده است طبق مفاد قرارداد این رقم باید در سال دوم با 20 درصد افزایش مواجه شد  که مجموع این عدد وحشتناک و قرارداد سایر اعضای کادر فنی هزینه ای 3.5 میلیاردی روی دست باشگاه خواهد گذاشت.

این اتفاق در حالی نگران کننده تر به نظر می رسد که وزارت ورزش دستور اکید داده از میزان قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم کسر شود چرا که هم حساسیت روی این رقم ها زیاد شده هم در برخی موارد ارقام قراردادها منطقی نیست.

به هر حال علیرضا رحیمی در واکنش به این نگرانی گفته خودش می داند که چگونه با این قضیه برخورد کند و با مدیریت مخصوص به خود چگونه به اوضاع سر و سامان بدهد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-04-29 18:13:23
نظر دهید

۱ نظر
ناشناس
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۲۶
اقای دایی 75 میلیون ایرانی راضی نیستند اینهمه از بیت المال قرار داد بستی چه جوابی داری شما که وضع مالیتون خوبه چرا مبلغ نجومی بستی و باعث ازار روحی مردم عزیزمون شدی و این نتایج ضعیف حاصل ناراحتی مردم از این بی عدالتی است در صورتی که خود مردم هزاران مشکل دارند و اکثر مردم در امد سالیانه خودشون حولو حوش 10 میلیون است قرار داد دو میلیاردو صد میلیون حاصل دسترنج چند تا از هموطنامون است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر