فهرست
آردا توران: ایمان داریم که ‌می‌توانیم به فینال لیگ قهرمانان صعود کنیم
آردا توران: ایمان داریم که ‌می‌توانیم به فینال لیگ قهرمانان صعود کنیم

آردا توران: ایمان داریم که ‌می‌توانیم به فینال لیگ قهرمانان صعود کنیم

آی اسپورت- آردا توران، هافبک اتلتیکو مادرید معتقد است که تیمش می‌تواند در استمفوردبریج چلسی را شکست دهد و به فینال صعود کند.

سپید و قرمزپوشان در دیدار رفت مقابل آبی های لندنی به تساوی 0-0 رسیدند و بسیاری شانس شاگردان ژوزه مورینیو را با توجه به برگزاری بازی برگشت در لندن، بیشتر می‌دانند.

با این حال، آردا معتقد است که سرنوشت بازی، همچنان در دست آنهاست و میزبانی چلسی، تاثیری در توانایی های اتلتیکو نخواهد داشت.

او گفت: "0-0 نه به سود تیمیست نه به ضرر آن. خواهیم دید.تیمی هستیم که در تمام لحظات بازی برای توپ می‌جنگیم.

به توانایی های خود ایمان دریم، به رویایمان. به رویایمان دست خواهیم یافت و تا جایی که ممکن است پیش خواهیم رفت. هواداران اتلتیکو می‌دانند که ما تمام تلاشمان را درون زمین انجام می‌دهیم. ایمان داریم که می‌توانیم به فینال صعود کنیم."

سپس آردا درباره ی جنگ تاکتیکی امشب بین سیمئونه و مورینیو گفت: " سیمئونه در یک سمت است و مورینیو در سمتی دیگر.انتظار یک جنگ تاکتیکی می‌رود. این دو احتمالا دو تن از بهترین مربیان دنیا هستند. بنابراین جنگ تاکتیکی طبیعی است.داخل و خارج زمین، مورینیوشخصیتی است که به او توجه زیادی دارم و احترام زیادی برایش قائلم. همانطور که خودش می‌گوید، او آقای خاص است. ولی ما نیز یک مربی خاص داریم. شاید او روزی از مورینیو نیز جلو زد.

بنابراین بازی خوبی خواهد شد. مورینیو تاکتیک‌های ویژه ای دارد ولی سیمئونه نیز راه بهترین شدن را بلد است."

     
آی اسپورت
2014-04-29 19:05:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر