فهرست
این شایعه را باور کنیم؟ فتح الله زاده  در استقلال می ماند
این شایعه را باور کنیم؟ فتح الله زاده در استقلال می ماند

این شایعه را باور کنیم؟ فتح الله زاده در استقلال می ماند

آی اسپورت - تغییرات درهیات مدیره باشگاه استقلال قطعی است اما علی فتح الله زاده برای یک فصل دیگر به عنوان مدیرعامل درباشگاه استقلال باقی خواهد ماند...

به گزارش قدس آنلاین، ْآخرین اطلاعات دریافتی از وزارت ورزش و جوانان حکایت از تداوم حضورعلی فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل این باشگاه دارد. طی نشست هایی که پس از انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در وزارت ورزش و جوانان برگزارشده، مسئولان به این نتیجه رسیده اند که هیات مدیره باشگاه استقلال را هم ورزشی-اقتصادی معرفی کنند. درهمین راستا خادم، معاون وزیرورزش و جوانان درحال مذاکره با مالکان شرکت های تجاری است تا ضمن انتخاب نام این افراد به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال، مشکلات مالی را هم دراین باشگاه ازمیان ببرد.

نکته قابل توجه درآخرین نشست های خادم و دیگر مسئولان دروزارت ورزش و جوانان حاکی از ابقای علی فتح الله زاده درسمت خود دارد. به این ترتیب فتح الله زاده یک فصل درسمت خود باقی خواهد ماند. این درحالی بود که وزارت ورزش مذاکراتی با محمدرضا ساکت، مدیرعامل سابق باشگاه سپاهان برای قبولا مدیرعاملی باشگاه استقلال انجام داده بود اما درنهایت این مدیرباسابقه ازپذیرفتن این پیشنهاد خودداری کرد.

     
آی اسپورت
2014-04-29 19:41:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر