فهرست
یادداشت روز : یا امشب یا هیچوقت ! ایکر مقدس باید رئال را از جهنم مونیخ به بهشت لیسبون برساند
یادداشت روز : یا امشب یا هیچوقت ! ایکر مقدس باید رئال را از جهنم مونیخ به بهشت لیسبون برساند

یادداشت روز : یا امشب یا هیچوقت ! ایکر مقدس باید رئال را از جهنم مونیخ به بهشت لیسبون برساند

آی اسپورت - کمتر از 4 ساعت دیگر به بازی حساس رئال مادرید در مقابل بایرن باقی مانده است. دیداری که می تواند آخرین دیدار ایکر کاسیاس در درون دروازه رئال مادرید در این فصل باشد.

برای هیچ یک از بازیکنان رئال به اندازه ایکر کاسیاس این بازی حکم یک فینال را ندارد. یا الان یا هیچوقت .

ایکر باید مادرید را به فینال ببرد تا هواداران رئال بتوانند یک بار دیگر شاهد هنرنمایی ایکر مقدسشان در درون دروازه باشند. دیداری که می تواند فینالی رویایی برای مادریدیسمو باشد . فینالی با طعم لادسیما .
کاپیتان که با تصمیم عجیب آنچلوتی امسال در لالیگا نیمکت نشین دیگو لوپز بود تا بدینجا 20 بار در کوپا دل ری و چمپیونزلیگ در درون دروازه رئال قرار گرفته و تنها 9 گل دریافت کرده است .یعنی کمتر از نیم گل در هر بازی.

بازی امشب می تواند بازی دراماتیکی برای کاسیاس باشد. او تا به امروز 6 بار در مونیخ حراست دروازه رئال را به عهده داشته که حاصل آن یک مساوی و 5 شکست برای مادرید بوده است.

ایکر امشب برای بار هفتم در مونیخ به میدان می رود اما این بار به گفته مونیخی ها یک جهنم انتظار او را می کشد.

کاپیتان مقدس مادریدی ها که در جهنم دورتموند با دو مهار معجزه آسا رئال را به این مرحله رساند و در بازی رفت در مقابل همین بایرن ، گوتزه را ناکام گذاشته بود . امشب چشم امید همه دوستداران رئال است.

ایکر نمی تواند و نباید که آخرین بازیش را در مونیخ برگزار کند. ای کاش مادرید به فینال برود تا حداقل یک بار دیگر  در فینال لیسبون ، حضور کاپیتان را درون دروازه رئال شاهد باشیم.

چه لذتی بالاتر از اینکه لادسیما را بر فراز دستان ایکر مقدس ببینیم. فقط یک 90 دقیقه مانده و او می تواند رئال را از جهنم مونیخ به بهشت لیسبون برساند. 

ایوان گارسیا اوچوآ : مارکا 

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-29 20:16:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر