فهرست
گزارش ویژه : شبی برای رکوردشکنی / کریس یک پادشاه است !
گزارش ویژه : شبی برای رکوردشکنی / کریس یک پادشاه است !

گزارش ویژه : شبی برای رکوردشکنی / کریس یک پادشاه است !

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو  با دو گل امشبش در بازی مقابل بایرن به رکورد خیره کننده 16 گل زده رسید و رکورد گلزنی در یک فصل لیگ قهرمانان را شکست .کریستیانو رونالدو در هر 4 بازی امسال  در کشور آلمان داشته ، موفق شده تا دروازه حریف را بگشاید و گلزنی کند .

پیش از این رکورد تاریخ از نظر شمار گل در یک فصل لیگ قهرمانان  به  آلتافینی ، نیستلروی و مسی و البته خود رونالدو  با 14 گل  تعلق داشت  .

بازیکن 29 ساله پرتغالی دومین گلزن برتر تاریخ جام باشگاه هاست و در 106 بازی 67 گل زده است .او با د.و گل امشب  با مسی که در رده دوم بود برابری کرد  و فقط رائول 71 گله بالاتراز این دو ستاره بزرگ فوتبال جهان است .

 کریستیانو در چمپیونزلیگ میانگین بی نظیر 51 گل در 50 بازی را دارد و با گلزنی در بازی امشب  دومین گلزن برتر تاریخ رئال در جام باشگاه ها شد  . کریس از دی استفانو( بارکورد  49 گل در 58 بازی) پییشی گرفت  و فقط رائول با 66 گل در 129 بازی را بالاتر از خود دارد .

همچنین رونالدو  سومین بازیکنی است  که 50 گل در یک باشگاه در اروپا می زند !

 این را هم داشته باشید ؛ این بازیکن پرتغالی  سه سال است که نشده در یک بازی رفت و برگشتی چمپیونزلیگی در دور حذفی گل نزند .یعنی از سال  2011 به بعد ، کریستیانو همیشه حداقل یک گل در بازیهای حذفی جام باشگاه های اروپا زده است .

     
آی اسپورت
2014-04-30 06:19:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر