فهرست
گزارش روز: آنچلوتی، گربه سیاه بایرن
گزارش روز: آنچلوتی، گربه سیاه بایرن

گزارش روز: آنچلوتی، گربه سیاه بایرن

آی اسپورت- مونیخ زمین شانس رئال مادرید نیست اما برای آنچلوتی چنین حسی وجود ندارد . کارلو یک هفته پیش گفت :” بایرن گربه سیاه رئال است اما گربه سیاه من نیست . من هرگز به آنها نباخته ام . ”

آنچلوتی هرگز در هفت بازی به غول آلمانی نباخته است . رکوردی که کمتر مربی در کارنامه اش دارد . اولین تقابلش با بایرن در مرحله گروهی چمپیونزلیگ 03-2002 بود . با میلان مقابل باواریایی ها قرار گرفت که هم در سن سیرو و هم در المپیک مونیخ با نتیجه 2-1 برنده شد . آن سال میلان به قهرمانی اروپا در فینال منچستر مقابل یووه رسید . سه سال بعدش ، باواریایی ها و میلانی ها دوباره به هم خوردند . میلان 1-1  در مونیخ مساوی کرد و در سن سیرو 4-1 برنده شد . این بازی در مرحله یک هشتم بود .

در فصل 07-06 دو تیم در مرحله یک چهارم به هم خوردند . بایرن که در مرحله یک هشتم توانسته بود رئال را اوت کند باز هم ناکام ماند . آنها در سن سیرو 2-2 مساوی کردند اما در بازی برگشت ، آنچلوتی 0-2 برد . در سال 2007 میلان به هفتمین قهرمانی اروپایی در فینال آتن مقابل لیورپول دست پیدا کرد

 پیش از بازی امشب، آخرین تقابل در بازی رفت بود که رئال 1-0 برد تا کارلو به پنجمین پیروزی در هفت بازی مقابل بایرن برسد .

امشب هم او به بهترین پیروزی اش مقابل بایرنی ها رسید؛ برد تاریخی 4-0 که می تواند با رسیدن به دسیما، برای همیشه در تاریخ رئال جاودانه شود.

 

     
آی اسپورت
2014-04-30 07:02:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر