فهرست
کنفرانس ذوب‌آهن-پارس‌جم: انتقاد و اعتراف
کنفرانس ذوب‌آهن-پارس‌جم: انتقاد و اعتراف

کنفرانس ذوب‌آهن-پارس‌جم: انتقاد و اعتراف

آی‌اسپورت- پارس جم در دیداری عجیب ذوب آهن را با 3 گل در اصفهان شکست داد و قاطعانه به صدر برگشت. نشست خبری پایان بازی مربیان دو تیم را می‌خوانید:

امیر قلعه‌نویی، سرمربی ذوب آهن: مقصر اصلی من هستم و بازیکنان مقصر نیستند. به خاطر اتفاق موضوع امروز از همه هواداران ذوب‌آهن عذرخواهی می‌کنم. تیم ما روز خوبی را نداشت و هر ایرادی که به تیم ما بگیرد وارد است. البته بازیکنان ما در حد خودشان ظاهر نشدند، اما نباید به آنها خرده بگیریم. انتظارهایی که از بازیکنان داشتیم برآورده نکردند، در نتیجه یک بر صفر این شانس را داشتیم که نتیجه را برگردانیم اما نتوانستیم. نباید از بازیکنان خرده بگیرند آنها در حد و اندازه خودشان بودند و نباید آنها را مقصر دانست و من مقصر هستم. قبل از بازی گفتم که یک سری ایرادات فنی داشتیم که باید آن را برطرف کنیم آنها خودشان را در این بازی نشان دادند.

مهدی تارتار، سرمربی پارس جم:  آیا ما نباید در تیم ملی نماینده داشته باشیم؟ حیف است واقعا چون آنها زحمت می‌کشند و با لیاقت خودشان به اینجا رسیده‌اند؛ انتظار داریم بازیکنان ما دیده شوند. مطمئنا مسابقه برابر ذوب‌آهنی که امیر قلعه‌نویی سرمربی آن است، سخت خواهد بود؛ بازیکنان ما در 10 دقیقه اول تحت تاثیر نام حریف قرار گرفتند و ذوب‌آهن بهتر از ما بود؛ ولی بچه‌های ما بعد از آن بازگشتی مناسبی داشتند و بازی را خوب اداره کردند؛ خوشحال هستم از نظر فنی با برنامه کار کردیم و اتفاقی سه گل نزدیم.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-10-20 21:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
هادی
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۴:۳۶
البته بازیکنان ما در حد خودشان ظاهر نشدند

آنها در حد و اندازه خودشان بودند

بالاخره بودند یا نبودند؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر