فهرست
گرث بیل: به خاطر رسیدن به چنین افتخاراتی به رئال آمدم
گرث بیل: به خاطر رسیدن به چنین افتخاراتی به رئال آمدم

گرث بیل: به خاطر رسیدن به چنین افتخاراتی به رئال آمدم

آی اسپورت- گرث بیل، هافبک رئال مادرید گفت که پیروزی 4-0 تیمش مقابل بایرن، ثابت می‌کند که او تصمیم درستی برای آمدن به مادرید گرفته است.

سرجیو راموس در نیمه ی اول، دو گل به ثمر رساند و بعد از او نوبت رونالدو بود که با دو گلش، رکورد تعداد گل‌های زده شده در لیگ قهرمانان اروپا را که در دستان مسی بود، جابه جا کرده و به 16 گل برساند.

نتیجه ی 5-0 در مجموع، رئال مادرید را پس از 12 سال به فینال رساند وبیل معتقد است که سبک بازی مدافع عنوان قهرمانی، کاملا در دستان رئال بود.

او گفت: "نتیجه ی فوق‌العاده ای بود. فکر می‌کنم که سخت تلاش کردیم ، تاکتیک‌هایمان را به خوبی اجرا کردیم و فکر می‌کنم بسیار خوب بودیم و شایسته ی پیروزی نیز بودیم.

فکر می‌کنم که بازی آنها در دستان ما بود. آنها همیشه در ضد حمله به ما فضا می‌دهند و این چیزیست که ما می‌خواهیم. بازیکنان سریعی داریم و می‌توانیم از آن استفاده کنیم. نمایش فوق‌العاده ای بود و خوشحالیم که در فینال هستیم. البته هنوز یک گام دیگر با قهرمانی فاصله داریم.

در بازی‌های بزرگ تیم، باید کار‌های بزرگ انجام داد و همه امشب در در بهترین حالت خود بودند. هر چه که بود، آنها نمایشی به اجرا گذاشتند که در نتیجه مشهود است.

بدون شک، این دلیل آمدن من به مادرید بود. برای همین بود که می‌خواستم در بزرگترین باشگاه جهان بازی کنم. برای بردن جام، بردن بازی‌های بزرگ.البته هنوز جام نبرده‌ ایم. یک بازی سخت در فینال داریم ."

مردان کارلو آنچلوتی در فینال به مصاف یکی از تیم‌های اتلتیکو مادرید یا چلسی خواهند رفت.

     
آی اسپورت
2014-04-30 10:33:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر