فهرست
کاپیتان تیم ملی روی هوا!/ نکونام شاید به اتریش هم نرسد
کاپیتان تیم ملی روی هوا!/ نکونام شاید به اتریش هم نرسد

کاپیتان تیم ملی روی هوا!/ نکونام شاید به اتریش هم نرسد

آی اسپورت- جواد نکونام کاپیتان تیم ملی کشورمان با پیوستن به الکویت دردسر بزرگی برای خودش و کارلوس کی روش ایجاد کرده و علاوه بر آنکه اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی را از دست داد، احتمال دارد اردوی اتریش که از 22 اردیبهشت آغاز می شود را هم از دست دهد.
مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال مسئول دریافت رضایت باشگاه های عربی برای حضور بازیکنانشان در تیم ملی بود که رایزنی هایش بر قطر جواب داد و پژمان منتظری به اردوی تیم ملی پیوست.
اما نکونام که از مدت ها پیش اعلام شده بود مشکلی برای حضور در تیم ملی ندارد حالا با سنگ اندازی های مسئولان الکویت مواجه شده و مذاکرات نبی و مسئولان این تیم کویتی هیچ سودی نداشته است.
نکونام تا 15 خرداد با الکویت قرارداد دارد و زودتر از 3 خرداد نمی تواند بدون اجازه الکویت از این تیم خارج شود.
حالا نکونام که کاپیتان تیم ملی نیز هست با یک انتخاب اشتباه در نیم فصل همه را به دردسر انداخته. برای او کارلوس کی روش حسابی برنامه ریزی کرده بود و از اینکه این بازیکن در اردوی تیم ملی غایب است کی روش حسابی کلافه است و در برنامه ی نود هم نارضایتی خودش را از این اتفاق ابراز کرد. باید دید وضعیت شماره 6 تیم ملی در روزهای آینده چه خواهد شد، آیا این بازیکن می تواند حداقل به اردوی اتریش خودش را برساند!؟ 

     
آی اسپورت
2014-04-30 11:06:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر