فهرست
گزارش تصویری؛ زمین لرزه کاوه در ژوپیرلیگ
گزارش تصویری؛ زمین لرزه کاوه در ژوپیرلیگ

گزارش تصویری؛ زمین لرزه کاوه در ژوپیرلیگ

آی اسپورت - در آخرین بازی از دور رفت ژوپیرلیگ طرفداران شارلروا که با نتایج خوب این تیم انتظارات شان بالا رفته بود خود را به ورزشگاه استاد دی پایس رسانده بودند تا در جشن احتمالی نایب قهرمانی نیم فصل نخست حضور داشته باشند، جشنی که تنها به غرش ملی پوش ایرانی نیاز داشت تا به ثبت برسد.

کاوه رضایی غم زده از اتفاق تلخی که چند شب قبل هم استانی ها و همشهری های او را تحت الشعاع قرار داد و باعث شد تا غم بزرگی آنها را فرو بگیرد این بار با انگیزه های زیادی در ترکیب شارلروا به میدان رفت بلکه با گل هایی که به ثمر می رساند کمی از غم اخیر کرمانشاهی ها را بکاهد.

 پسرک کرد فوتبال ایران چندصد کیلومتر دورتر از نقطه ای که غرض زمین باعث جان باخت تعداد زیادی از کرمانشاهی ها شد در مستطیل سبز ورزشگاه استاد دی پایس زمین لرزه دیگری به راه انداخت و با دو گل دیدنی خود نه تنها باعث برتری شارلروا برابر میشلن و نایب قهرمانی در نیم فصل نخست ژوپیرلیگ شد بلکه همدردی خود با هموطنانش را با سکوت و نگاهی تلخ نشان داد تا مرد محبوب این روزهای فوتبال ایران لقب بگیرد.

۱ / ۵

۸۹ ۲  
آی اسپورت
2017-11-18 13:42:00
نظر دهید

۲ نظر
saman207
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۵۲
لطفا بررسی کنید ببینید جناب بختیار خان کجا هستند؟! دارن چیکار میکنن؟؟!! چرا خبری از ایشون نیست؟!! حرفی، کلامی، اقدامی، ...
۱
فرناز آبيدل
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
سلام
بختيار رحماني در كرمانشاه در كنار زلزله زده ها است.
لينك زير در يوتيوب را مي توانيد ببينيد:

https://youtu.be/M_XolUBD6tc
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر