فهرست
جریمه انصراف از فینال؛ باخت ۳-۰، سقوط یا اخراج
جریمه انصراف از فینال؛ باخت ۳-۰، سقوط یا اخراج

جریمه انصراف از فینال؛ باخت ۳-۰، سقوط یا اخراج

آی اسپورت – سازمان لیگ در نامه ای مسئولان باشگاه خونه به خونه را به حضور در بازی فینال جام حذفی تشویق و آنها را تهدید به برخورد قانونی در صورت کناره گیری از این بازی کرده است. اگر تیم بابلی در فینال حاضر نشود، طبق قانون به دلیل امتناع از حضور در مسابقه 3 بر صفر بازنده می‌شود، بین 50 تا 100 میلیون جریمه خواهد شد و  براساس ماده 118 آیین نامه انضباطی، رکن قضایی می‌تواند علاوه بر این مجازات‌ها سایر مجازات‌های مندرج در آیین‎نامه انضباطی از قبیل سقوط به دسته پایین‌تر یا اخراج  از حضور در مسابقات فصل آتی را برای تیم فوتبال خونه‌به‌خونه در نظر بگیرد. با این شرایط خونه‌به‌خونه در صورتی که روز پنج‌شنبه در بازی فینال جام حذفی شرکت نکند ممکن است با جریمه‌ای سنگین روبرو شود که حتی منجر به انحلال این تیم شود.

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-04-30 18:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
گری لینه کر
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۴۶
سلام , گری لینکر هستم و برنامه ی امروز مچ اف د دی رو اختصاص میدیم به روند قهرمانی تیم استقلال در جام حذفی ایران

همچین جیغ میزنید انگار بازی قرار بود جوانمردانه باشه


زرگر رو گذاشته بودند واسه همین کار دیگه
Kean
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
کافر همه را به کیش خود پندارد،شماها احتمالا هیچ اعتقادی به حساب وکتاب ندارید که به راحتی ،فقط بخاطر کری فوتبال اینطوری به همه اتهام زنی میکنید،با وجود دو سال قهرمانی درگیر استقلال هستید و توهمات و خزعبلات ذهنیتونو میریزید بیرون
۲
اب سرد
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
کافر همه را به کیش خود پندارد...
هادی
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۰۱
کسانی که میگن نساجی 6تا زد تبانی بود...چندتا باید میزد تا اسمش تبانی نباشه...نساجی نیاز به6گل داشت 24سال کوهی از انگیزه در تیم وهوادار جمع شده بود ..دروازبان راه آهن پنالتی رو گرفت 6تا سیو عالی داشت30دق اول جلوی4گلو گرفت دفاع راه آهن از جون مایه گذاشت 11نفره دفاع میکردن وکلی وقت کشی کردن......شک نکنی.حتی اگه 10گل هم نیاز داشت تلاش میکرد تاببره.ضمن اینکه اگه نتایج رودرو هم ملاک بود بازهم نساجی از بابل بهتر بود وصعود میکرد.......با این اوصاف رم هم مقابل بارسا تبانی کرد؟؟؟ جذابیت فوتبال همینه؟؟؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر