فهرست
رونالدو: رئال مادرید بهترین تیم اروپاست
رونالدو: رئال مادرید بهترین تیم اروپاست

رونالدو: رئال مادرید بهترین تیم اروپاست

آی اسپورت- کریستیانو رونالدو، ستاره ی رئال مادرید  پس از پیروزی 5-0 تیمش مقابل بایرن مونیخ، می‌گوید که رئال مادرید بهترین تیم اروپاست.

رئال شب گذشته موفق شد 4-0 شاگردان گواردیولا را در هم بکوبد و در مجموع با نتیجه ی 5-0، پس از 12 سال به فینال رقابت‌ها صعود کند.

ستاره ی سابق منچستریونایتد می‌گوید که رئال دچار طلسمی شده بود که بلاخره شب گذشته شکسته شد.

او گفت: "ما شایسته ی حضور در فینال بودیم و همه – بازیکنان، سرمربی و کادرفنی- شایسته ی تقدیری درخور هستند زیرا بسیار خوب کار کردیم. حالا باید از فینال لدت ببریم و قهرمان شویم.

باید به همه نشان دهیم که در زمین، شانس پیروزی بالایی داریم. در فینال همیشه 50-50 است. جدا از اینکه چه تیم‌هایی در فینال حاضرند. بنابراین باید بهترین بازی‌هایمان را انجام دهیم تا ثابت کنیم بهترین تیم اروپا هستیم.

همانطور که در ابتدای شروع لیگ قهرمانان گفتم، باید گام به گام و بازی به بازی پیش برویم، زیرا می‌دانیم که هر تیمی که در فینال مقابل ما قرار بگیرد، حریف سختی خواهد بود. مهم نیست که چه تیمی در فینال روبروی ما قرار خواهد گرفت. در زادگاهم خواهم بود و می‌خواهم لیگ قهرمانان را کسب کنم.

رونالدو در بازی شب گذشته، با دو گلی که به ثمر رساند، رکورد مسی را جا‌به‌جا کرد و آن را به 16 گل ارتقاع داد.

او در این رابطه گفت: " به دنبال این کار بودم و تنها به یک گل نیاز داشتم ولی اگر اینگونه هم نمی‌شد، عصبانی نمی‌شدم. پاس بسیار خوبی از بیل دریافت کردم. تمام تیم کمکم کرد.

بسیار خوشحالم که رکورد لیگ قهرمانان را می‌شکنم و می‌خواهم با قهرمانی در آن، این جشن را کامل کنم."

     
آی اسپورت
2014-04-30 12:52:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر