فهرست
فروزان: باور نمی‌کنید از استقلال چقدر پول گرفتم
فروزان: باور نمی‌کنید از استقلال چقدر پول گرفتم

فروزان: باور نمی‌کنید از استقلال چقدر پول گرفتم

آی اسپورت - محسن فروزان بعد دروازه‌بان سابق استقلال از خونه به خونه هم جدا شد و حالا پیشنهاداتی از لیگ یک و لیگ برتر دارد. البته خودش می‌گوید نمی‌خواهد دیگر در لیگ یک بازی کند. دروازه‌بان سابق استقلال درباره قرارداد عجیبش با این تیم هم توضیحاتی که خواندنش خالی از لطف نیست:

-برادری‌ام به استقلال را قبلا هم ثابت کرده بودم. یک بار در سال‌های گذشته در حالی به استقلال آمدم که واقعا بابت حضورم در استقلال به لحاظ مالی متضرر شدم اما علاقه‌ام به استقلال ایجاب کرد که پیراهن این تیم را بپوشم. دو فصل پیش ابتدا با تیم تراکتورسازی قرارداد بستم و بعد پیشنهاد استقلال رسید. تنها یک جلسه با تراکتورسازی تمرین کرده بودم که خواستم به استقلال بروم و به خاطر همان یک جلسه تمرین ۱۲۰ میلیون پول دادم تا قراردادم فسخ شود.

-کل رقم قراردادم با استقلال ۶۵۰ میلیون بود و من ۲۰۰ میلیون از آن را در طول سال گرفتم که البته شما بگویید ۸۰ میلیون. چون پیشتر ۱۲۰ میلیون از جیب به تراکتورسازی داده بودم. در پایان فصل هم که دیگر مرا نخواستند، به من گفتند از کل مطالباتت فقط ۲۰۰ میلیون بگیر و بقیه را ببخش. من هم به خاطر عشقم به استقلال این کار را کردم. البته بابت همان ۲۰۰ میلیون هم به من چک دادند. چکی که هنوز نقد نشده و معلوم نیست کی نقد شود و یا اصلا نقد شود یا نشود.

-حالا می‌بینیم مالیاتی که برای آن سال حضور من در استقلال بریده شده بر اساس مبلغ ۶۵۰ میلیون است. در حالی که عملا از باشگاه استقلال برای یک فصل بازی من ۸۰ میلیون گرفته ام و حالا باید کل آن را هم مالیات بدهم.

-رابطه من و استقلال اصلا رابطه مالی نبود و این رابطه به خاطر این مسائل مخدوش نخواهد شد. من بعد از جدایی‌ام از استقلال هم علاقه‌ام به این تیم کم نشد و هیچ کس ندید که من در باره استقلال مصاحبه بدی داشته باشم. هواداران استقلال نیز به من خیلی لطف دارند و من همواره خودم را مدیون آنها می دانم. امیدوارم بتوانم محبت های آنها را جبران کنم.

۵    
آی اسپورت
2017-01-03 10:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر