فهرست
بابک حاتمی:  پاسپورتم را گرفته اند ؛ هنوز به حضور در تیم‌ملی‌ امیدوارم
بابک حاتمی: پاسپورتم را گرفته اند ؛ هنوز به حضور در تیم‌ملی‌ امیدوارم

بابک حاتمی: پاسپورتم را گرفته اند ؛ هنوز به حضور در تیم‌ملی‌ امیدوارم

آی‌اسپورت‌ ـ بابک حاتمی دفاع راست تیم فوتبال سایپا که در این فصل عملکرد قابل قبولی از خود ارائه داد درباره فصل گذشته، احتمال حضور در تیم‌ملی‌ و شایعات پیوستن او به تیم های دیگر می‌ گوید.
 
در مورد فصلی که گذشته و حضور در سایپا بگو؟
 
فصل گذشته برای من هم از نظر فوتبالی و هم از نظر روحی روانی فصل خیلی خوبی بود و کاملا توانستم سال خوبی را پشت سر بگذارم. سایپا باشگاه خوب و بزرگی است و آرزوی هر بازیکن جوانی است که در این باشگاه بازی کند و این باشگاه برای او سکوی پرتابی باشد به سوی تیم های بزرگتر؛ من در این تیم شرایط کاملا خوبی داشتم و با همدلی که بین بچه ها بود توانستیم فصل خوبی را سپری کنیم.
 
چرا سایپا نتوانست نیم فصل دوم انتظارات را برآورده کند؟
 
تیم ما در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفت و این باعث شد توقعات نسبت به تیم ما بالا برود. اما در نیم فصل دوم بدبیاری ها به سراغ تیم ما آمد، در چند بازی، بازی برده را با باخت یا مساوی عوض کردیم. برای مثال در بازی مقابل مس یا تراکتور در حالی که به راحتی می‌ توانستیم برنده بازی باشیم نتیجه را از دست دادیم. با این حال نتایج خوبمان در نیم فصل اول باعث شد در انتهای لیگ رتبه چندان مناسبی نداشته باشیم.
 
اینکه سایپا هیچ تماشاگری ندارد چقدر در نتایج این تیم تاثیرگذار است؟
 
خب این یک مسئله مهم است که تیم ما هیچگاه تماشاگری ندارد و  حمایت هم  نمی‌ شود. این مسئله یکی از نقاط ضعف مهم سایپاست، در همین لیگ خودمان اگر دقت کنید تیم هایی بودند که از نظر فنی شاید چندان حرفی برای گفتن نداشتند اما با حمایت تماشاگرانشان در بازی هایی که میزبان بودند نتایج مطلوبی کسب می‌ کردند. البته این را هم بگویم تماشاگر زمانی خوب است که همیشه با تیم همراه باشد و بازیکنان را مورد حمایت خود قرار دهند. سایپا هر نتیجه ای که کسب کرد با همت بازیکنان تیم بود و هیچگاه از حمایت هواداری برخوردار نبود.
 
در صورتی که گفته می‌ شد بابک حاتمی به تیم‌ملی‌ دعوت خواهد شد اما اسم تو در اسامی وجود داشت، چرا؟
 
من  نمی‌ توانم جواب این سوال را بدهم زیرا این مسئله به سلیقه مربی تیم‌ملی‌ برمی گردد و آقای کی‌روش  است که در زمینه اینکه چه کسی در تیم‌ملی‌ باشد یا نباشد نظر می‌ دهد ولی با همه این ها باز هم در آینده تمام تلاشم را می‌ کنم تا به تیم‌ملی‌ برسم. البته این را هم باید بگویم که در مقطع کنونی هم برای حضور در تیم‌ملی‌ ناامید نیستم زیرا زمانی که برای دریافت پاسپورت خود به فدراسیون فوتبال رفتم مسئولین فدراسیون گفتند که پاسپورت را در فدراسیون نگه دار زیرا ممکن است برای سفرهای خارجی تیم‌ملی‌ لازم داشته باشی.
 
برنامه ات برای فصل آینده چیست و این شایعاتی که شنیده می‌ شود چقدر صحت دارد؟
 
من با باشگاه سایپا قرارداد دارم و تا زمانی که قرارداد داشته باشم نسبت به آن پایبند هستم. تمامی این حرف هایی که در مورد من گفته می‌ شود شایعه است برای مثال یکی از شایعات حضور من در تیم های تبریزی است که علت اصلی آن تبریزی بودن من است؛ البته این را هم باید بگویم که پیشنهاد زیادی دارم و چندین باشگاه خواهان حضور من در تیمشان بوده اند اما اولویت من حضور در سایپاست زیرا با این تیم قرارداد دارم.
     
آی اسپورت
2014-04-30 14:21:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر