فهرست
کنعانی زادگان مامور مهار سجاد شهباززاده
کنعانی زادگان مامور مهار سجاد شهباززاده

کنعانی زادگان مامور مهار سجاد شهباززاده

آی اسپورت - سجاد شهباززاده مهاجم گلزن سپاهان به واسطه سابقه پوشیدن پیراهن استقلال و گلزنی در دربی انگیزه های زیادی برای گلزنی دوباره مقابل پرسپولیس دارد. شهباززاده که روزهای اول حضورش در استقلال، عملکرد بسیار خوبی داشت، با ورود عنایتی در نیم فصل دوم، تغییر پست داد و با توجه به دور شدن از دروازه حریفان، دیگر نتوانست مثل سابق برای استقلالی ها گلزنی کند. اگر چه شهباززاده در نهایت استقلال را ترک کرد و در ادامه راهی نفت و سپس سپاهان شد اما همچنان با توجه سابقه حضورش در استقلال و گلزنی در دربی، انگیزه های فوق العاده ای برای گلزنی دوباره به پرسپولیس دارد.

علاوه بر این شهباززاده این فصل در آستانه کسب یک رکورد جذاب است. او در آخرین بازی سپاهان مقابل ماشین سازی دو بار گلزنی کرد تا در 5 بازی پیاپی، به رکورد گلزنی مهدی شریفی در سپاهان برسد. شهباززاده حالا امیدوار است با زدن 3 گل دیگر، رکورد لیگ برتر فوتبال ایران که در اختیار ساسان انصاری است را مال خود کند.

خبرهای دریافتی از تمرینات و بازی های درون گروهی پرسپولیس حاکی از آن است که مربیان پرسپولیس تاکید خاصی به مهار سجاد شهباززاده، مهاجم گلزن سپاهانی ها داشته و در حین تمرین نکات زیادی را به کنعانی زادگان گوشزد کرده اند. موضوعی که نشان می دهد در یارگیری مستقیم مدافعان و مهاجمان، محمدحسین کنعانی زادگان مامور مستقیم شهباززاده خواهد بود تا مانع از گلزنی این مهاجم شود.

گفتنی است سجاد شهباززاده با هشت گل در هشت بازی سپاهان، میانگین بسیار خوب یک گل در هر بازی را ثبت کرده و آن قدر خوب گل زده تا از سوی نویدکیا، به عنوان پنالتی زن اول سپاهانی ها هم انتخاب شود به گونه ای که او در بازی با ماشین سازی، دو بار پنالتی زد تا با گلزنی در 5 بازی پیاپی، امیدوار به شکستن رکورد ساسان انصاری باشد. حال باید منتظر بود و دید برنده جدال دیدنی محمدحسین کنعانی زادگان و شهباززاده چه کسی خواهد بود.

۱    
آی اسپورت
2021-01-03 14:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر