فهرست
پراندلی: بالوتلی را به برزیل خواهم برد ولی باید رفتارش را درست کند
پراندلی: بالوتلی را به برزیل خواهم برد ولی باید رفتارش را درست کند

پراندلی: بالوتلی را به برزیل خواهم برد ولی باید رفتارش را درست کند

آی اسپورت- ماریو بالوتلی، مهاجم آث میلان پس از نوسانات شدید در طول این فصل، به نظر می‌رسید که جای خود را در تیم ملی از دست داده ولی چزاره پراندلی، می‌گوید که او را با خود به برزیل خواهد برد ولی فیکس بودنش را تضمین نخواهد کرد.

مهاجم سابق منچسترسیتی، با 14 گلی که برای میلان به ثمر رسانده، فصل نه چندان خوبی را پشت سر گذاشته ولی دلیل انتقاداتی که از او می‌شود، رفتار نامناسبش است نه کیفیت فوتبالی.

بالوتلی پس از شکست مقابل رم، صحبت‌های تندی علیه روزنامه ‌ها و رسانه های ایتالیایی مطرح کرده بود.

بعضی روزنامه نگاران ایتالیایی، پاسخ انتقادات بالوتلی را دادند و حالا بسیاری، چیرو ایموبیله، آقای گل سری آ و همینطور لوکا تونی را به جای بالوتلی در تیم ملی پیشنهاد می‌کنند.

با این حال، پراندلی می‌گوید که ماریو در جام جهانی به همراه تیم خواهد بود ولی حضورش در ترکیب اصلی مشخص نیست.

او گفت: " در جام جهانی برزیل، هیچکس جایگاه قطعی و ثابتی در تیم ملی ندارد. بالوتلی را همراه تیم خواهم برد ولی باید احترام نشان دهد و آرام باشد.

با کلارنس سیدورف موافقم. ماریو پیشرفت کرده و پس از خطاهایی که روی او در دیدار مقابل رم انجام شد، اعتراضی نکرد ولی صحبت‌های پس از بازی او راجع به رسانه،  اصلا جالب نبود. انگار که نمی‌توانست جلوی خود را بگیرد.

بازیکنان باید به همه احترام بگذارند. اگر همیشه حالت هجومی دارید، همه چیز برایتان پیچیده می‌شود.

ماریو در تیم ملی هیچگاه بازیکن فیکس نبوده است. این موضوع برای ترقیب کردن و انگیزه دادن به او لازم است. وقتی وارد زمین می‌شود، همیشه خوب کار می‌کند.

     
آی اسپورت
2014-04-30 14:37:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر