فهرست
گزارش روز: رئال مادرید، مونیخ را سوزاند
گزارش روز: رئال مادرید، مونیخ را سوزاند

گزارش روز: رئال مادرید، مونیخ را سوزاند

آی اسپورت- بایرن، هیچگاه فرصت نکرد، هیزم جهنمش را روشن کند و رئال این کار را برای آنها انجام داد.به طوری که هنوز خاکستر‌های مدافع عنوان قهرمانی اروپا در هوای استادیوم پراکنده است. گربه سیاه، در حیاط خانه‌اش قربانی شد.سپیدپوشان، خرده حساب خود با بایرن را صاف کردند.

رئال، ماشین فوتبالی گواردیولا را نابود کرد. شعارها و 9 قهرمانی اروپا، برای رئال سپر شده بود. قهرمان پیر، فریاد زد که پادشاه بازگشته است.

بایرن، نمی‌دانست چکار کند. پس از شکست در مادرید، باواریایی ها باید حداقل یک گل می‌زدند. با این حال، در مقابل یک رئال مادرید قدرتمند قرار گرفتند.یک دیوار آهنین از این گوشه ی زمین تا گوشه ی دیگر ان. یک گروه مستحکم در حمله و دفاع. راموس، دو هد را تبدیل به گل کرد، کریستیانو سومی را در یک ضد حمله به ثمر رساند  و آخری را از روی یک ضربه ی کاشته ی زیبا.

آنچلوتی با 2-4-4، شاگردان گواردیولا را نابود کرد. رئال نمی‌توانست از این بهتر کار کند. دیشب، شب انها بود. شبی که در تاریخ ثبت خواهد شد. گرث بیل، اهمیت لحظات را به خوبی درک می‌کند. او به عقب باز می‌گشت تا به کارواخال کمک کند. بازیکن ولزی، برای چنین شب‌های خریده شد.

بایرن به زودی متوجه شد که مقابل چه تیمی بازی می‌کند و آرامشش را از دست داد. آنها می‌دانستند چه اتفاقی قرار است رخ دهد.گربه سیاه، سربریده شد و سپیدپوشان، برای بازی بعدی در لیسبون آماده هستند.


http://estaticos.archivo.marca.com/futbol/mundialClubs06/imgs/delfinmalero.jpg
دلفین مررو

مارکا

     
آی اسپورت
2014-04-30 15:01:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر