فهرست
افشاگری روز؛ حمله لیدرها به رختکن تیم قطبی!
افشاگری روز؛ حمله لیدرها به رختکن تیم قطبی!

افشاگری روز؛ حمله لیدرها به رختکن تیم قطبی!

آی اسپورت – کریم باقری سال گذشته به عنوان مربی با پرسپولیس به قهرمانی لیگ برتر رسید. او در لیگ هفتم هم به عنوان بازیکن و کاپیتان تیمی که افشین قطبی سرمربی‌اش بود با پرسپولیس قهرمان شد. درباره آن سال و آن تیم پرحاشیه حرف و حدیث زیادی وجود دارد. باقری این مساله را تائید کرده و یکی از اتفاقات عجیب آن سال را بازگو کرده است.

او گفته: «دودستگی در تیم بود. آقای قطبی یک درگیری با آقای مرزبان داشت، چرا که تفکرات و شیوه کارشان به هم نمی‌خورد. با توجه به همین قضیه مرزبان از تیم جدا شد. یادم هست که بازی با استقلال اهواز من دوکارته بودم، اما افشین قطبی خواست که کنار تیم باشم، من قبول کردم، اما بعد از تمرین که می‌خواستیم به اهواز برویم، گفتم من نمی‌توانم بیایم. تیم رفت و باخت و لیدرها بعد از بازی به رختکن رفتند و اعتراض کردند. این کار آنها حتماً سازماندهی شده بود! من که در این چند سال ندیدم لیدرها به رختکن تیم بیایند! از موقعی که از اهواز برگشتیم در صحبتی که با قطبی داشتم گفتم "شما باید قاطع برخورد کنید، چون سرمربی تیم هستید". بعد از آن قطبی سه بازیکن؛ شیث، مامانی و نیکبخت را کنار گذاشت و خوشبختانه بعد از آن ما توانستیم حتی با توجه به کسر شش امتیاز در یک لحظه تاریخی در دقیقه ۹۶ توسط سپهر حیدری به گل رسیده و قهرمان شویم. روز باشکوهی بود، کل استادیوم قرمز بود و جزو اتفاقات نادری که در فوتبال ایران افتاد.»

۵۶ ۶  
آی اسپورت
2018-02-05 10:58:00
نظر دهید

۶ نظر
ویلی
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۱۰
افشاگری کجا بوده این داستان که خیلی معروفه دستپخت حبیب کاشانی بود و اون نوچه لیدرش (همونی که بعدها مشت زد به صورت دایی)....البته آخر اون فصل پس از درافتادن کاشانی با باند سعیدلو و علی آبادی تعبیر رویای استیلی-کاشانی دوسال عقب افتاد!! الحق عجب دوران سیاهی بود هشت سال جاهلیت معجزه هزاره سوم تپه گل کاری نشده تو ممکلت باقی نموند پول نفت 140 دلاری به چه عتیقه هایی رسید....
+
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
یاخدا عجب افشاگری وحشتناکی!!! اینطوری که پرسپولیس رفت تو بحران ! خدایا به دادمون برس
۸
رضا
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۱۹
استیلی و مرزبان هنوز چوب اون سال می خورن.خیلی خراب کردن
رضا
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۱۹
استیلی و مرزبان هنوز چوب اون سال می خورن.خیلی خراب کردن
۹
حامد
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۴
حالتون خوبه؟ اینم شد افشاگری "روز"؟! تصاویر حمله لیدرها به رختکن پرسپولیس بعد از بازی استقلال اهواز سال‌ها پیش تو مستند "مردان پرسپولیس" منتشر شد. اگه دنبال افشاگری واقعی هستید برید پیدا کنید کار کی بوده. یه راهنمایی. اسم طرف حمید هست فامیلی‌اش استیلی!!
۶
محسن
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۸
-بعد بگین برانکو بد!
-برانکو که نبوده اونوقت!!
-#بعد_که _بوده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر