فهرست
دفاع لوکاکو از مورینیو؛ شایسته احترام
دفاع لوکاکو از مورینیو؛ شایسته احترام

دفاع لوکاکو از مورینیو؛ شایسته احترام

آی اسپورت – پس از واکنش‌های عصبی مورینیو در کنفرانس خبری تیمش بعد از بازی مقابل تاتنهام، مطبوعات انتقادات بسیاری از آقای خاص مطرح کردند. با این حال لوکاکو معتقد است که مورینیو احساسات واقعی اش را به نمایش می‌گذارد و شایسته احترام است.

او گفت: «مردم یک وجه از مورینیو را می‌بینند که او یک برنده است ولی چیزی که من در مورد او دوست دارم این است که احساساتش دروغین نیست. وقتی عصبانی است، می‌دانید که عصبانی است. وقتی خوشحال است، این موضوع را در او می‌بینید. نمی‌دانم چرا مردم این واقعی بودن را در او دوست ندارند. وقتی او از من عصبانی است، می‌دانم که عصبانی است و سعی می‌کنم تمام تلاشم را انجام دهم که او را خوشحال کنم.

به نظرم ما فوتبالیست ها کمی احساسات لطیفی داریم. گاهی مربی نمی‌تواند انچه در ذهنش است را به بازیکن بگوید زیرا بازیکن احساس می‌کند تحت حمله قرار گرفته است. ولی من اینطور نیستم، من سرسختم ولی این از فوتبال من نشات نمی‌گیرد، این از گذشته من نشات می‌گیرد. رابطه من با مورینیو خیلی خوب است. او بارها من را شاد کرده همینطور دیگر بازیکنان را و به نظرم مرد خانواده است. او برای بازیکنانش می‌جنگد و واقعی است.»

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-09-14 12:05:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر