فهرست
زیدان: با همه انتقادها موافق نیستم
زیدان: با همه انتقادها موافق نیستم

زیدان: با همه انتقادها موافق نیستم

آی اسپورت- در آستانه دیدار با ویارئال، زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد. رئال مادرید که در حال حاضر با یک بازی کمتر، با ۳۲ امتیاز در رده چهارم رقابت های لالیگا قرار دارد، فردا میزبان ویارئال خواهد بود. زیزو در این باره گفت: «با تمرکز کامل به مصاف ویارئال می رویم چون مقابل حریف بسیار خوبی قرار خواهیم گرفت که فصل فوق العاده ای داشته است. آنها باخت های زیادی نداشته اند. همه تلاش خود را برای کسب پیروزی به کار می گیریم. این هدف ماست و برای آن آماده می شویم. آنها به خوبی نحوه استفاده از توپ را می دانند و فضای زیادی از زمین را پوشش می دهند. ویارئال تیم مثبتی است و نتایج شان نشانگر این مسئله است. نگران برنابئو نیستم. می خواهیم مردم بیایند و تشویقمان کنند و این کاری است که همیشه انجام داده اند. نمی توانیم تنها روی نکات منفی تمرکز کنیم. درست همانطور که وقتی خوب بازی می کنیم، نباید از خود بیخود شویم و وقتی شرایط سختی را سپری می کنیم، به کمک هواداران نیاز داریم.»

جلسه با بازیکنانهمیشه به دنبال نکات مثبت هستیم. بعد از جلسه ای که داشتیم تغییر را در تیم می بینم. حالا باید آن را درون زمین نشان دهیم. برای پیدا کردن بازی خود مشکلی نداریم، تنها به ثباتی نیاز داریم تا اعتماد به نفسمان را باز یابیم، و تنها با کسب پیروزی می توانیم به آن برسیم. پیروزی مهمترین مسئله است و اخیراً کسب برد برایمان سخت شده است، اما به کارمان ادامه می دهیم. هنوز در تمام تورنمنت ها شانس داریم و با تمام انتقاد ها موافق نیستم، اما مجبورم که آنها را بپذیرم. هنوز هم نکات مثبتی در مورد تیم وجود دارد.

کریستیانو رونالدومهمترین مسئله این است که او آمادگی جسمانی خوبی دارد. یک ماه پیش روند بدی را سپری می کرد، به گل نمی رسید، و سپس شروع به گلزنی کرد. او به موقع خودش را پیدا خواهد کرد.

لگانس در کوپا دل ریقرعه سختی است. ما در یک چهارم نهایی هستیم، اما نکته مثبت این است که نیازی به ترک مادرید نداریم. قبل از اینکه به نیمه نهایی فکر کنیم، باید روی این مرحله تمرکز کنیم. ما رئال مادرید هستیم و می دانیم هر بازی چقدر می تواند سخت باشد. همه حریفان سخت هستند. کار سختی است که از گوش دادن و خواندن هرچه گفته می شود، جلوگیری کنیم. امروزه انجام این کار آسان نیست اما باید سعی خود را بکنیم. در حال حاضر هرچیزی که در مورد رئال مادرید گفته می شود نکات منفی است اما من و خیلی های دیگر این دیدگاه را قبول نداریم. شرایط اینطور رقم خورده، اما باید به دنبال نکات مثبت باشیم: هنوز در همه تورنمنت ها شانس داریم. آنطور که مردم می گویند هم جایگاه بدی نداریم. باید به دنبال انرژی مثبت در گروه باشیم و به پیش روی ادامه دهیم.

بنـزمانمی دانم کی به جمع ما برمی گردد. او تمریناتش را آغاز کرده و باید وضعیت بهبودی اش را زیر نظر داشته باشیم و من بی صبرانه منتظر بازگشتش هستم. در موردش عجله نخواهیم کرد چون نمی خواهیم تا قبل از رسیدن به مرز آمادگی ۲۰۰% ریسک کنیم.

تقویت تیم در ژانویهاگر بازیکنی که می خواهید را به دست آورید، و آماده باشد و بتواند چیزی که در تیم کم دارید را جبران کند، پس برای خریدش اقدام می کنید، اما اینطور نیست. کسی به نظرم نمی رسد که چنین شرایطی داشته باشد. در تابستان به دنبال بازیکن خواهیم بود نه حالا!

جدال با پی اس جیباید بهترین فرم خود را پیدا کنیم و اگر می خواهیم صعود کنیم، باید بهترین عملکردمان را ارائه کنیم. شانس بالایی در لیگ قهرمانان داریم، و شرایط سراسر غم انگیز و اندوهناک نیست و می خواهیم با کسب پیروزی و گلزنی در چند بازی متوالی، به ثبات برسیم. برای اینکه انرژی مثبت بیشتری به دست آوریم، باید سخت تر تلاش کرده و بیشتر تمرین کنیم.

نود

۱    
آی اسپورت
2018-01-12 21:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر