فهرست
پانزده دقیقه حامد لک در نقش حامد لک
پانزده دقیقه حامد لک در نقش حامد لک

پانزده دقیقه حامد لک در نقش حامد لک

آی اسپورت - حامد لک هم مثل دیگر پرسپولیسی ها بسیار علاقمند بود تا بازی خانگی برابر ذوب آهن را کمترین تلفات و حداقل زحمت با پیروزی پشت سر بگذارند اما حریف اجازه تحقق این آرزو را نداد و در آزادی یک امتیاز از پرسپولیس گرفت. لک در نیمه دوم و در دقایق پایانی بازی شاید برای اولین بار از زمانی که لباس پرسپولیس را به تن کرده ، از آن حرکت های منحصر بفرد خودش را انجام داد. او یک بار و روی ضربه ایستگاهی میلاد جهانی که با اختلاف کمی به بیرون رفت و در حالی که روی توپ هیچ عکس العملی نشان نداده بود ، در حالی که نشان می داد عضله پشت پایش دچار کشیدگی شده روی زمین افتاد.

تصویری که کارگردان تلویزیونی در این لحظه از یحیی گل محمدی که با همان استیل خاص خودش کنار زمین نشسته بود و صحنه را تماشا می کرد خیلی پرمعنا و جالب بود بطوری که یحیی ثانیه ای بعد بلند شد و به سمت نیمکت رفت. لک روی یک صحنه نیز در حالی که توپ را دو ضرب گرفته بود ، باعث شد که مدافع ذوب دچار اشتباه شده و اخراج شود هرچند این به قیمت اخراج سعید آقایی مدافع چپ تیم قبل از بازی حساس برابر سپاهان تمام شد.

اما شاید یکی از جالب ترین اتفاقات امروز زمانی بود که روی یک صحنه جنجالی ، در حالی که ذوب آهنی ها می خواستند کرنر را زود شروع کنند ، لک که توپ را به هوای اوت کنار دروازه برداشته بود به وسط زمین انداخت. این موضوع با اعتراض ذوبی ها که گارد کرنر گرفته بودند همراه بود اما بیژن حیدری اعلام کرد که هنوز سوت نزده بود و تا زمان دمیده نشدن سوت بازیکنان ذوب آهن نباید کرنر بزنند.

۱    
آی اسپورت
2020-12-31 18:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر