فهرست
ادعای جالب گیگز: فوتبال باعث کچلی من شد!
ادعای جالب گیگز: فوتبال باعث کچلی من شد!

ادعای جالب گیگز: فوتبال باعث کچلی من شد!

آی اسپورت - رایان گیگز، اسطوره باشگاه‌ منچستریونایتد، اقدام به کاشت موی لیزری کرده است. سرمربی 46 ساله تیم ملی ولز می‌گوید 24 استرس ناشی از فوتبال بازی کردن باعث شده است دچار ریزش مو شود. او نخستین بار در سال 2003 و زمانی که 29 ساله بود، پس از زدن 2گل مقابل لیورپول، به جای ستایش شدن از سوی هم تیمی‌هایش، متوجه کاهش تارهای موی خود شد. گیگز که زمانی موهای فر و مجعدی داشت، حالا از بازی کردن زیر باران که باعث می‌شد دوربین‌های تلویزیونی به راحتی کچل شدن تدریجی او را شکار کنند، هراس داشت.

گیگز می‌گوید: «فوتبال استرس آور است. بازیکن خودش را در معرض فشار زیادی قرار می‌دهد. می‌دانید اگر خوب بازی نکنید یا شکست بخورید، عواقب ناشی از آن چیست. بازیکن زیر ذره بین است و اگر بازی بدی انجام بدهید، از انتقادات مطلع هستید. در این صورت استرس افزایش می‌یابد و استرس هم با ریزش مو ارتباط دارد.»

گیگز آنقدر از نتیجه کار راضی بود که چند سال قبل، بخشی از سهام شرکتی که در کلینیک‌های آن مو کاشت را خریداری کرد. او می‌گوید اولین باری که مو کاشت، چیزی به دوستانش نگفت، کمتر از خانه بیرون رفت و برای تردد در مکان‌های عمومی، از کلاه استفاده می‌کرد. تا کنون افراد مشهوری از جمله مارک کلاتنبرگ (داور پیشین لیگ برتر) و سایمون کینگ (کارشناس 57 ساله هواشناسی BBC) در کلینیک گیگز به ترمیم‌ موهای خود پرداخته‌اند. گیگز می‌گوید هدفش از فاش کردن راز خود این است تا قبح کاشت مو در جامعه شکسته شود.

۲    
آی اسپورت
2020-01-19 19:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر