فهرست
سرسام طاهری؛ 9میلیون دریافتی، از 6میلیارد تومان
سرسام طاهری؛ 9میلیون دریافتی، از 6میلیارد تومان

سرسام طاهری؛ 9میلیون دریافتی، از 6میلیارد تومان

آی‌اسپورت- مدیرعامل پرسپولیس در پایان دیدار این تیم برابر نفت تهران درباره مشکلات مالی باشگاه و موانع موجود صحبت کرد. طاهری در مورد اینکه آیا پرسپولیس مطالباتی از سازمان لیگ و فدراسیون بابت تبلیغات محیطی دارد، گفت:‌ خدا پدر و مادر خبرنگاران را رحمت کند. شما یک روز زمان بگذارید و به این مشکلات رسیدگی کنید و بپرسید که چرا این مسئله حل نمی‌شود. یک عددی مشخص می‌کنند. مثلا سازمان لیگ سال قبل هواداران ما را نزدیک به یک میلیون نفر اعلام کرد. میانگین این یک میلیون نفر با بلیت 10 هزار تومان مبلغی حدود 10 میلیارد تومان است. آنها می‌گویند 35 درصد برای شرکتی است که قرارداد بسته‌اند. کار به قرارداد با این شرکت نداریم در این میان 6-7 میلیارد تومان می‌ماند این پول کجاست؟ در این بین 9 میلیون تومان به ما پرداخت کردند.

فارس

۱۲ ۱۳  
آی اسپورت
2017-08-11 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
پدرام
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۰
یه سفره ای پهن شده همه دارند میخورند دیگه
شاهین
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۷
وظیفه امیرپور اینه به چنین مواردی رسیدگی کنه نه اینکه دنبال حرفهای خاله زنکی باشه و آدرس اشتباهی بده و از ناحق دفاع کنه و به حقیقت حمله کنه!!

#شرافت ❤❤
زرد اسپورت
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۷
اگه شريف بود كه وجود خارجي نداشت
۹
توهم
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۸
بقیه اش دادن به یه تیم بی هواداری که بازیکن 3 میلیاردی بخره
سهام
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۰
کامنتت دقیقاً با نام کاربریت هماهنگه. :)
در جواب طرفدار متوهم پیروزی
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۳۴
سر هرچی متوهم مثل توهست تو جای اولش.
توهم
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۳۹
در جواب سهام
تو هم ایضا اسمت با همون سهم وسهام هماهنگه
۸
توهم
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۴۱
در حواب هوادار متوهم دوچرخه
تو که برات جای اولی نزاشتن بیچاره برگرد بهمون جای اولی که بودی که بو گندش همه جا رو گرفته خخخخخ
۸
ss
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۴۷
اقای طاهری دادوبی داد نکن؛ پس پول کیروش رو از کجا بدن، پول جریمه های فیفا و afc رو به خاطر مراسم مذهبی (که با افتخار گفتن جریمش رو میدیم) و به خاطر نارنجک ها رو کی میده.
اصلا مگه نمی خوایم به خاطر آرمانها مون شجاعی و حاج صفی رو محروم کنمیم، اگه جریمه فیفا تعلیق نباشه و مالی باشه پول اونو از کدام خزانه بدن. حتا اگه بازی میکردن و میخاستن 800 میلیون یا یک آپارتمان پاداش بدن (مستر کمیته اخلاق فدراسیون) بلخره باید پول باشه که برای آرمان ها خرج بشه یا نه؟
پرسپولیس با 10 قهرمانی در لیگ و 5 قهرمانی در جام حذفی و 1 جام در جام آسیا و 1 سوپرجام ایران مجموعا با 17 جام رسمی و معتبر در کل ، پر افتخار ترین تیم ایران است بعدش استقلال با 8 قهرمانی لیگ و 6 حذفی و 2 آسیا با 16 جام رسمی دومین تیم پرافتخار ایران است.
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۱۸
حق پرسپولیس رو دارن مثل آب خوردن میخورن و اونوقت میگن چرا پرسپولیس 200 میلیارد بدهی داره! طی فقط و فقط 10 سال اخیر پرسپولیس از راه بلیط فروشی و تبلیغات دور زمین حداقل 300 میلیارد درآمد کسب کرده ولی یک ریالشو به پرسپولیس ندادن و وزارت و فدراسیون بالا کشیدن.
شماره ساقیت
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۲۸
رو بده کارش درسته.
فرهاد
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۴۴
جنسش عالی بوده
۱
ساقیشو بیخیال
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
یدونه سوپرجامش خیلی خوبه...جام ولایتت کو؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر