فهرست
فتحی: استقلال به حقش در سوپرجام برسد
فتحی: استقلال به حقش در سوپرجام برسد

فتحی: استقلال به حقش در سوپرجام برسد

آی‌اسپورت- سرپرست باشگاه استقلال گفت: «به هیچ بازیکنی بیش از حد مجاز و استاندارد پرداخت نخواهیم کرد چون باشگاه استقلال بزرگ و با شأنی بالا است.» امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در خصوص آخرین شرایط این باشگاه بعد از انتصابش به عنوان سرپرست استقلال گفت:

«از شب گذشته که از سوی هیأت مدیره به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شده‌ام، سعی کردم ساماندهی در امور تیم و مسائل جاری باشگاه داشته باشم. امشب راهی ترکیه خواهم شد تا در ابتدا به تیم سر بزنم و سپس به جبارف و تیام مذاکره‌ای داشته باشم. پول نامتعارف؟ به هیچ عنوان چنین مسئله‌ای نیست. تمدید قرارداد تیام و جبارف در اولویت باشگاه استقلال است و تمام سعی‌مان را می‌کنیم تا این دو بازیکن را در تیم حفظ کنیم. باشگاه استقلال مثل باشگاه پرسپولیس در سطح کشور و حتی آسیا بزرگ هستند و شأن باشگاه ما باید حفظ شود. شما مطمئن باشید در مذاکرات‌مان قطعا شأن باشگاه بزرگ استقلال حفظ خواهد شد. چشمی و حسینی؟ این دو بازیکن هم با ما قرارداد دارند و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا از نظر مالی و قراردادی آنها به جمع‌بندی برسیم. سوپرجام؟ هم باشگاه استقلال و هم باشگاه پرسپولیس طرفداران خاص خود را دارند و به هر حال من از طریق فدراسیون محترم فوتبال و کمیته انضباطی در تلاش هستم تا تیم استقلال بتواند به حقش در این جام برسد. سعی و تلاش ما برنامه‌ریزی برای حضور در این مسابقه است و ان‌شاءالله فدراسیون محترم فوتبال نیز مساعدت لازم را در این زمینه انجام بدهد. من شب گذشته از هیأت مدیره حکم گرفتم ولی فعلا تغییر و تحولی نداریم. آقای توفیقی فعلا به کارشان ادامه می‌دهند و ما هم سعی می‌کنیم کنار ارکان باشگاه برای موفقیت گام برداریم.»

 

نود

۲ ۷  
آی اسپورت
2018-07-19 22:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
مجیدپرسپولیسی
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۴
حقش نتیجه سه هیچ به نفع پرسپولیس و جریمه دو میلیاردتومانی است . امیدوارم فدراسیون قاطعیت خودش رو بالاخره و برای یکبار هم شده نشون بده و از تهدیدها و واکنشهای یه مشت اراذل و اوباش و هوچی گر نترسه و عدالت رو رعایت کنه . این تصمیم فرقی نمیکنه چه تیمی باشه . عدالت باید رعایت بشه . اگه فدراسیون وا بده دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه و هر باشگاهی این اختیار رو خواهد داشت به حکم زور برنامه های مسابقات رو به میل خودش تنظیم کنه .
فرهاد
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۵
استقلال به حقش در سوپر جام برسد!!!!!!!! حق ؟؟؟ چقدر فوتبال ایران بی در و پیکر و مملو از ادمهای بیسواد است. من که نه سرخم نه ابی هر دو تیم را هم بخشی از مافیا می دانم ولی تصادفا اینبار حق با پرسپولیس است. چون واقعا استقلال هیچ اهمیتی نه برای جام نه مردم و نه فدراسیون قائل نشده رفته دنبال تفریح و خوش گذرانی حالا حرف از حق هم میزند. برگزاری سوپر جام یک امتیاز فنی برای فدراسیون محسوب میشود. نکته دوم جالب صحبتهای ایشان این است که قرار است به هیچ بازیکنی باج ندهند این خط این نشان ببینید چطوری با التماس و باج دهی جباروف و تیام را استقلالی می کنند کمی صبر داشته باشید
اس اس
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۱۳
فرهاد بدبخت خوب ترسیدی ! تو لنگی نیستی بی شرف ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از تمدید تیام و جباروف ترسیدی
۵ ۱
فرناز هستم
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۷
ترسو ها خفه -
۲
علی خوشی
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۰۶:۲۲
برادر ! شما که نه پرسپولیسی هستی و نه استقلالی، احتمالا باید قوانین فیفا رو بخونی. تا زمانی که تیمی انصراف رسمی و مکتوب نده، یا در زمان بازی در زمین حاضر نشه، نمی‌تونن بازی رو سه بر صفر اعلام کنن. آقای فتاحی کار غیر قانونی انجام داد در مورد نتیجه بازی.
۱
فرناز هستم
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۴
ترسو ها خفه -
۲
در پاسخ به علی خوشی زیر دلش زده
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۷
آقای فتاحی کار قانونی انجام داد ولی برای اینکه در دهن استقلالی ها را بگذارند پرونده را به کمیته انضباطی ارجاع دادند. شما که قوانین فیفا را میدونی باید بدونی که وقتی در جلسه شورای تأمین نماینده رسمی باشگاه می گوید در تاریخ 29 تیر بازی نمی کنیم و صورتجلسه میشه و فرمانده نیروی انتظامی، نماینده فدراسیون و سازمان لیگ، نماینده فرمانداری، نماینده پرسپولیس و استقلال و . . . همه امضا می کنند انصراف کتبی یک تیم است. دوم اینکه نصیرزاده هم گفت، نتیجه بازی وقتی یک تیم انصراف می دهد اصلاً بحث انضباطی نیست که کمیته انضباطی نتیجه را تعیین کند. وقتی یک تیم انصراف می دهد کمیته مسابقات که همان سازمان لیگ است نتیجه را به نفع تیم مقابل اعلام می کند و در بحث خسارتی که به فوتبال ایران و اسپانسرها وارد شده و برای اینکه دیگه چنین اتفاقی نیفته، پرونده به کمیته انضباطی میره تا جرائم و محرومیت برای این ضرر و زیانها در نظر گرفته بشه.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر