فهرست
شفر در کنفرانس؛ بهترین هواداران آسیا را داریم
شفر در کنفرانس؛ بهترین هواداران آسیا را داریم

شفر در کنفرانس؛ بهترین هواداران آسیا را داریم

آی اسپورت – وینفرد شفر در نشست خبری خود قبل از بازی استقلال و ذوب‌آهن نسبت به شایعات در فوتبال ایران واکنش جالبی نشان داد و آنها را مثل حرف‌های ترامپ شایعه دانست. صحبت‌های شفر را در این نشست بخوانید:

  • اول از همه من قهرمانی تیم فوتسال بانوان ایران در آسیا را تبریک می‌گویم. همه چیز خوب است و به یاد دارید که در گذشته گفتم فوتبال می‌تواند یک معرفی مناسب برای همه کشورها و نه فقط ایران باشد. این آخرین دیدار فصل ما است و می‌تواند فرصتی باشد تا به گذشته نگاه کنیم. حدود 8 ماه است که به عنوان سرمربی استقلال فعالیت می‌کنم. از بازی اول من شنیدم که می‌گفتند بازی بسیار بسیار مهمی داریم که باید برنده شویم و دیشب نیز یکی از اعضای باشگاه به من گفت که این بازی بسیار مهم است و باید برنده باشیم. کاری که باید بکنیم این است که بازی را ببریم. ما از 31 بازی که انجام دادیم، به طور میانگین 2.16 امتیاز کسب کردیم. از نظر پیشرفت در جدول، بهترین تیم بودیم. ما مشکلاتی داریم ولی امیدوارم فردا برنده باشیم و به مرحله بعدی صعود کنیم اما من بازیکنان خودم را می‌شناسم و می‌دانم بیش از صددرصد وجود تلاش می‌کنند. همه می‌خواهیم با کسب برد، به مرحله بعدی صعود کنیم. من مطمئنم که فردا ورزشگاه پر می‌شود و هواداران زیادی برای حمایت از ما به ورزشگاه می‌آیند. ما بهترین هواداران را در آسیا داریم و امیدوارم با کمک هواداران به مرحله بعدی برویم.
  • امروز آخرین تمرین خود را برگزار می‌کنیم و سپس به جلسه آنالیز می‌رویم. هنوز مشخص نیست فردا ابراهیمی را در اختیار داریم یا نه. ما باید با فکر بازی کنیم و باهوش به زمین برویم و تیم حریف را تحت فشار بگذاریم. امیدوارم بعد از بازی همه خوشحال باشند و بعد استراحت خواهیم کرد. من، کادرفنی و بازیکنان به استراحت نیاز داریم. بازیکنان می‌توانند به کنار خانواده خود بروند و امیدوارم کادرفنی نیز بتوانند به کشور خود سفر کنند. باید ببینیم فردا یازده بازیکن اصلی چه کسانی هستند.
  • موفقیتی که استقلال دارد، موفقیت من نیست و کاری است که کادرفنی یعنی ساناک، میگوئل، طاهری، نامداری و ساشا انجام دادند. همه با عشق و علاقه برای باشگاه کار کردند. تیم ما همیشه بیش از صددرصد وجود خود را برای بازی‌ها می‌گذارد. صحبت شما درباره استفاده از یک مهاجم درست است اما تیام مصدوم بود. در نیمه اول سه یا چهار موقعیت گلزنی داشتیم. ما فوتبال خوبی بازی کردیم ولی پاس آخر برای زدن ضربه نهایی خوب نبود. از صحبت‌های شما تشکر می‌کنم. هدف من و کادرفنی حرفه‌ای این است که استقلال را نه فقط در ایران بلکه در آسیا در سطح بالا نگه داریم. این هدف ما برای فصل آینده است و این فقط زمانی ممکن است که همه اعضای باشگاه در یک مسیر حرکت کنند و یک هدف داشته باشند. امیدوارم مشکلات 8 ماهه گذشته را در فصل آینده نداشته باشیم زیرا این موضوع باعث خستگی می‌شود. یک ساعت در کنار کادرفنی در آپارتمان من می‌نشینیم و بازی ذوب‌آهن و لوکوموتیو را تماشا می‌کنیم و هنوز کار ما تمام نشده است. باید منتظر شرایط امید ابراهیمی نیز باشیم. مطمئنم تیم ما فردا با حمایت بهترین هواداران آسیا به زمین می‌رود تا بازی را عوض کنیم. ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است و بازیکنان خوب و قد بلندی دارد و ما باید مدافعان حریف را تحت فشار بگذاریم. باید خونسردتر باشیم تا به برد برسیم.
  • من مدت زیادی این مشکل را در کارلسروهه داشتم. ما سه بر یک دیدار رفت را برابر والنسیا که تیم اول اسپانیا بود، شکست خوردیم. ما ذهنیت بازیکنان را عوض کردیم و همه به زمین رفتند و به این فکر می‌کردند که ما بازی را می‌بریم. فقط این را به شما می‌گویم که یک مهاجم ما 4 گل زد و ما به مرحله بعدی رفتیم. تیم و بازیکنان باید خود را باور کنند. تیم ما یکی از بهترین تیم‌هایی است که تا به حال داشتم و ما می‌توانیم بازی را عوض کنیم. ما از زمان گرم کردن به هواداران نیاز داریم تا بازیکنان را با تشویق قوی کنند. می‌دانم در همه بازی‌ها که هواداران ما در لیگ قهرمانان داشتند، فوق‌العاده بودند اما از آنها می‌خواهم لیزر و وسائل ممنوع را به ورزشگاه نیاورند.
  • شاید شما یک بازی دیگر را دیدید زیرا این بازی یکی از بهترین نمایش ها ما بود. شجاعیان یکی از بهترین بازیکنان زمین بود اما بعد از دقایقی مصدوم شد. موضوع مهم این است که ما خطای بچه‌گانه نزدیک محوطه جریمه مرتکب نشویم و توپ را با سرعت به چرخش در بیاوریم.
  • من اگر بخواهم راجع به همه شایعات حرف بزنم، باید 6 روز صحبت کنم. ایران نفت، فرش و خاویار دارد و البته شایعات و برخی بی‌شایعه نمی‌توانند زندگی کنند. شایعات(با خنده). موضوع درگیری من با وریا غفوری هم مانند برخی صحبت‌های ترامپ، شایعه است.
  • لطفا درباره فوتبال و مسائل جدی صحبت کنیم. این برای همه در باشگاه بسیار مهم است که نام استقلال از همه افراد بالاتر باشد. همه باید برای نام استقلال کار کنند. بازیکنان، کادرفنی، مدیرعامل، آقای توفیقی و همه باید برای استقلال کار کنند. این نام یک برند و یک شاخص در دنیا است که حالا دوباره این نام برگشته است. همه باید تلاش کنند که این نام به عنوان بهترین تیم آسیا ماندگار شود. من بازیکنان و کادر خودم را می شناسم و ما عاشق استقلال و مردم ایران هستیم. مردم خوبی در اینجا، در خیابان و در همسایه های من حضور دارند و من بسیار خوشحالم. استقلال یک برند است و همه باید برای آن کار کنند. من افتخار می‌کنم که استقلال دوباره برگشته است. بازگشت تیم یک موضوع است و موضوع مهم‌تر حفظ استقلال است. این موضوع یک کار بسیار سخت برای همه است. اگر ببینم کسی برای استقلال کار نمی‌کند، شاید اسم او را به شما بگویم.

 

۱۰ ۷  
آی اسپورت
2018-05-14 14:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
کلومنزو
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
با اینکه هوادار استقلال هستم فکر کنم فردا حذف بشیم .قلعه هیچ وقت جلوی استقلال کم نیاورده
۴
!!!
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۲
نه بابا اسیا چیه اروپا
۵
جورجی ولسیانی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۵
عجیبه دختر شوفر هنوز نظری درباره برجام نداده اون پایین هم هشتک خلیج ع. ر.ب.ی بزنه کیسه ها هم بریزن واسش غش و ضعف کنن
۶
666
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۵
و البته بهترین داوران دنیا مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۴
محمد
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۴
اقای شغر تو رختکن موی سفید پیدا شده احتمالا ناشی از درگیری با وریا بوده دروغ نگو
۵ ۱
120
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۶
نه نگو یه وقت واسه استقلال حاشیه درست میشه! مگه نمیبینی این سایت هم حرفی ازش نزده؟ اگه حرف حاشیه ای راجع به پرسپولیس داشتی بیا بگو
۱
امیر کارش درسته
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۴
هرچی فحش دادن برای خودشون خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر