فهرست
خطر محرومیت از دربی/ 8سرخابی دوکارته
خطر محرومیت از دربی/ 8سرخابی دوکارته

خطر محرومیت از دربی/ 8سرخابی دوکارته

آی‌اسپورت- دربی برگشت لیگ شانزدهم دو هفته دیگر برگزار می‌شود و از حالا نگاه‌ها به سمت خودش جلب کرده است. برای بازیکنان دو کارته سرخابی استرس از همین حالا شروع شده و بازیکنان خواسته یا ناخواسته در بازی‌های این هفته احتیاط بیشتری دارند تا با دریافت کارت‌های بی‌مورد بازی حساس فصل را از دست ندهند. در پرسپولیس چهار بازیکن اصلی برانکو دو کارته هستند. کامیابی‌نیا، بیرانوند، انصاری و امیری با دریافت کارت زرد برابر تراکتورسازی بازی دربی را از دست خواهند داد. البته با توجه به رقابت شدید قرمزها با تراکتورسازان در صدر جدول، احتمالا بازی این هفته برای آن‌ها حتی حساس‌تر از دربی خواهد بود و توجه زیادی به مسئله محرومیت نخواهند داشت. نکته‌ای که قطعا از دید برانکو دور نمی‌ماند و او به شاگردانش تذکر خواهد داد که فقط به بازی تراکتور فکر کنند. اتفاقی که فصل قبل افتاده بود و کامیابی‌نیا در بازی قبل از دربی با دریافت کارت زرد بازی با استقلال را از دست داد و البته مورد حمایت برانکو قرار گرفت.

در استقلال هم رضایی، رابسون جانواریو، مگویان و یعقوب کریمی دو اخطاره هستند که در حال حاضر رضایی و جانواریو در ترکیب اصلی منصوریان قرار دارند. استقلال این هفته در تبریز باید با ماشین‌سازی بازی کند. حتی شنیده می‌شود منصوریان برای دیدار حساس با السد در پلی‌آف جام باشگاه‌های آسیا و بازی با پرسپولیس، به کاوه رضایی استراحت خواهد داد.از طرفی بازیکنانی مثل علی علیپور از پرسپولیس و مجید حسینی و فرشید اسماعیلی از استقلال، با دریافت کارت زرد در هفته نوزدهم از بازی بعدی محروم شدند و برای حضور در دربی مشکل محرومیت نخواهند داشت. البته با توجه به اتفاقاتی که برای مهدی شریفی و خالد شفیعی افتاد و دو کارته بودن آن‌ها بعد از دریافت کارت سوم مشخص شد، احتمال این که بازیکنان دیگری هم در خطر محرومیت باشند وجود دارد. سازمان لیگ در غافل‌گیر کردن تیم‌ها تجربه زیادی دارد.

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-01-29 22:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
استقلال عشقه
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۵
مطمئن باشید ژنرال امیر به شاگرداش میگه کاری کنید دو تای بازیکنای اصلی پرسپولیس برای دیدار با استقلال محروم بشن تا ازون ور استقلال پرسپولیس شکست بده تا ما از کورس عقب نمونیم.
۳ ۲
منتقد
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۱۱
ژنرال شما دیپلم هم نداره و به تعبیر مایلی کهن گروهبان قندلی هم نیست... نکته بعدی اینکه به خودتان تکیه کنید :)))
۷
در جواب منتقد
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۷
فعلن ک ژنرال ما پر افتخار ترین مربی لیگه و در دوران بازیگری یه قهرمانی آسیا داره. ‌‌‌‌‌.‌.‌تیم شما هم که مافیاست اینو همه میدونن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر