فهرست
استقلال و طلسم نفت در تختی/ بی‌برد، بی گل
استقلال و طلسم نفت در تختی/ بی‌برد، بی گل

استقلال و طلسم نفت در تختی/ بی‌برد، بی گل

آی اسپورت- 2 مساوی و 3 باخت؛ این کارنامه نتایج استقلال برابر نفت در ورزشگاه تختی بوده است. آبی ها هرگز روی این چمن موفق به شکست دادن نفت چه در لیگ و چه در جام حذفی نشده اند. در لیگ برتر، استقلال 3 بار در تختی به مصاف نفت رفته و تنها یک بار موفق به زدن گل شده که آن را هم فرهاد مجیدی در لیگ سیزدهم به ثمر رسانده است. این یعنی استقلال 5 نیمه شامل 2 بازی کامل در تختی نتوانسته دروازه نفت را باز کند ولی در هر بازی برابر این تیم در این ورزشگاه، دروازه اش باز شده است.

 

لیگ سیزدهم/ مساوی

اولین بازی برابر نفت در تختی می رفت به اولین پیروزی استقلال در این ورزشگاه تبدیل شود که شوت عجیب و غریب وریا غفوری از فاصله ای تقریبا 40 متری در دقیقه 90 به گوشه دروازه مهدی رحمتی رفت.

 

لیگ چهاردهم/ باخت

کار تیم قلعه نویی خیلی زود یکسره شد. هنوز بازی به دقیقه یک نرسیده، پاس اشتباه بیک زاده و کنترل ناقص صادقی، توپ را به وحید امیری سپرد و دروازه فروزان باز شد. استقلال تا دقیقه 90 نتوانست دروازه بیرانوند را باز کند ولی در این دقیقه یک بار دیگر دروازه اش توسط ارسلان مطهری باز شد.

 

لیگ پانزدهم/ باخت

این بار خودی ها کار دست پرویز مظلومی و استقلال دادند. ارسال مبعلی از سمت چپ به بیرون زمین می رفت اگر حنیف عمران زاده با آن ضربه سر زیبایش، توپ را دور از دستان رحمتی وارد دروازه نمی کرد.

 

جام حذفی پارسال/ مساوی

استقلال با گل به خودی مدافع نفت در آخرین دقیقه نیمه اول، برنده به رختکن رفت ولی اخراج یعقوب کریمی و سپس گل دقیقه آخر سعید لطفی بازی را به وقت اضافه برد که گل دیگری نداشت.

 

جام حذفی امسال/ باخت

استقلال بسان لیگ چهاردهم، هنوز بازی به دقیقه یک نرسیده با اشتباه رابسون، عقب افتاد. آنها با ضربه انصاری کار را به تساوی کشیدند. در وقت اضافه اول، برزای گل دوم را زد ولی در 3 دقیقه ابتدایی وقت اضافه دوم، نفت دو گل روی ارسال های مبعلی زد و برنده شد.

۲    
آی اسپورت
2017-01-11 20:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر